Türkiye buğday kısıtlamasını kaldırdı!

Rusya Tarım Bakanı Aleksandr Tkaçev, Türkiye'nin Rus buğdayına uyguladığı kısıtlamayı kaldırdığını söyledi.

Türkiye buğday kısıtlamasını kaldırdı!
banner282

Sputnik'in haberine göre, Rusya Tarım Bakanı Tkaçev, Türkiye'nin Rus buğdayı ithalatı için uyguladığı kısıtlamaları kaldırdığını, Rusya'nın da bu gelişmenin ardından karşılıklı çıkar temelinde Ankara'yla işbirliğini sürdürmeye hazır olduğunu belirtti. Tkaçev, "Türkiye'yle her şey yolunda. Karşılıklı fayda temelinde işbirliğine devam edeceğiz. Türk tahıl pazarı bizim için öncelikler arasında. Türkiye'ye 3 milyon tondan fazla tahıl ürünü satıyoruz. Bunlar iyi rakamlar" dedi.

TARIMDAN HABER


YORUM EKLE
YORUMLAR
- 5 yıl Önce

Pes.eden.türkiye.oldu.rus.lar.helal.olsun.faruk.çelik.de.haram.olsun.bu.adam.utanmadan.nasıl.o.koltuk ata.oturuyo.

Satiş
Satiş - 5 yıl Önce

Toprak mahsulleri ofisi fiyat vermesi alım yapması lâzım toprak masülleri ofisi stokta masül kalmadı tarim çok kötüye gidiyor yazınca bazı arkadaslar zoruna gidiyor alim zamani hiç dışarıdan alımda kota kaldırımı toprak mamülleri ofisi çiftçinin kara gün dostudur o gider veya bazı yerleri kapatırsa aĺimdan çıkarsa cifcinin sonu olur

YANLIŞ
YANLIŞ - 5 yıl Önce

sezon geldi çiftçi bugdayını satacak yıl boyu emeğinin karşılığı ama uygulanan bu politika yüzünden fiyat anında düşüşe geçecek, gelecek yıl çiftçi bugday EKMEYECEK daha fazla ithalata gideceğiz!!!

banner151