Tarım Kredi, Trakya’da arpa fiyatını açıkladı

Tekirdağ Bölge Birliği'nin çalışma alanı olan Trakya'da 2016 yılı arpa hasadının başladığı bu günlerde ortak memnuniyetini arttırmak ve piyasa regülasyon görevini yerine getirmek adına Bölge Birliği ve Tarım Kredi Yem Kırklareli Şubesince yapılan çalışmalar sonucunda borç karşılığı arpa alım fiyatı 700 TL/ton olarak belirlendi.

Tarım Kredi, Trakya’da arpa fiyatını açıkladı
banner200
banner217

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Bölge Müdürü Rıfat Aktürk,“2016 yılı hasat sezonuna ilk olarak arpa ile başladık. Hasat sezonunun tüm üreticilerimiz için bereketli ve hayırlı olmasını diliyorum. Tarım Kredi Kooperatifleri olarak ortaklarımızın ve üreticilerimizin ürünün değerini bulması adına arpa fiyatını 700 TL/ton olarak açıkladık. Yaptığım Kooperatif ziyaretlerinde gördüğüm kadarıyla ortaklarımız piyasayı regüle etmek adına fiyat açıklamamızdan ve açıkladığımız fiyattan son derece memnunlar. Tekirdağ Bölge Birliği olarak 2016 yılı ortak ürünlerinin değerlendirilmesi kapsamında arpa, kanola, mısır ve ayçiçeği olmak üzere 65 bin ton civarı alım yapmayı planlamaktayız. Kurumumuz ve şahsım adına hayırlı ve bol kazançlar dilerim." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
REKLAMLAR GERÇEK OLSA.
REKLAMLAR GERÇEK OLSA. - 5 yıl Önce

Bölge müdürümüz almış eline küreği poz vermiş aman ne güzel,keşke reklam amaçlı poz vereceğine,gerçekte bu kadar çalışkan olabilseydi.

- 5 yıl Önce

siz ne saçmalıyorsunuz yahu . neresi iyi bu fiyatın be . Kim size arpa verir bu fiyatlara. daha geçen sene millet 780 kuruşa arpa sattı. utanmadan birde piyasayı regüle ediyoruz diyorsunuz. bu kafa yapısıyla siz çiftçinin dostu değil düşmanısınız.

başarı
başarı - 5 yıl Önce

Bölgenin başarısı Müdürden gelir tebrikler müdürüm herzaman yanınızdayız

- 5 yıl Önce

Tebrikler iyi makul fiat

Hayırlı olsun.
Hayırlı olsun. - 5 yıl Önce

Tekirdağ bölgenin yaptığı alım çalışmaları hayırlı olsun. Verilen fiyat iyi bir fiyat bunun üzerinde spekülasyon yapmaya gerek yok. Gerçekçi olmak lazım, bu alındığı gibi satılacak ve sonra bize yem olarak geri dönecek. Ayrıca bölge Müdürü Rıfat beyi yıllardır tanırım kendisi işleri konusunda can sıkıcı titizliği dışında çalışkan , dürüst , insani yanı güçlü, takım çalışmasını önemseyen iyi bir yöneticidir. Daha önceden başta Veli olmak üzere havada karada uçan tiplerin Gıda şirketi üzerinden kuruma verdikleri zarar ortada iken böyle gayretli bir bölge müdürünün değerini bilmek lazım. Yeni sezon çiftçimize de kuruma da hayırlı olsun.

DEĞİŞİM VE TASARRUF?
DEĞİŞİM VE TASARRUF? - 5 yıl Önce

Tarım Kredi’de değişim oldu mu dersiniz? Genel Müdür Ayhan Karayama göreve başlamadan önce görevde bulunan, İsmail Cengiz, Murat Yılmaz, Ali Akgül, İsmail Dirim, Seyfettin Tosun, Bekir Yılmaz, Sertaç Gürsoy, Erdal Taşeri, Reyhan Çelik, Mustafa Yıldırım, adem Danışık, Aydın Şenol, Hakan Şahin, Enver Alparslan Ulu, Muammer Alay ve Bekir Çiğnitaş Merkez Birliği’nde birim müdürü olarak görevdeydiler. Peki şuanda ne mi yapıyorlar bugün itibariyle halen birim büdürlüğü görevlerine devam ediyorlar. 1 kişi görevinden alındı, 2 kişi emekli edildi. Tarım Kredi’deki değişim bundan ibarettir. Ha bununla birlikte 2 olan daire başkanı adedi 6’ya çıkarıldı. Bakan beyin tasarruf önlemlerini ve değişim tavrını dinleyen yok sanırım.

KOOPERATİFCİ ARKADAŞA EK
KOOPERATİFCİ ARKADAŞA EK - 5 yıl Önce

KOOPERATİFCİ ARKADAŞ DOĞRU SÖYLEMİŞ. BİRKAÇ ŞEY EKLEMEK İSTİYORUM. DAİRE BAŞKANLIĞINA ATANAN 6 KİŞİDEN 3'ÜNÜN BÖLGE MÜDÜRÜ OLARAK GÖREV YAPTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ? ÖDÜLLENDİRME GİBİ DEĞİLMİ ÖNCEKİ DÖNEMİN İDARECELERİNİ? E OZAMAN SAYIN BAKANIM DEMEZMİ NEDEN BEN ESKİ GENEL MÜDÜRÜ GÖREVDEN ALDIM?GENEL MÜDÜR AYHAN BEY NEDEN BAKAN BEYLE TERS DÜŞÜYOR ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL?

ne iş yapıyorlar
ne iş yapıyorlar - 5 yıl Önce

PEKİ MERKEZ BİRLİĞİ GENEL MÜDÜR YARDIMCILARI NE İŞ YAPIYOR ORADA? NEDEN MÜDAHALE ETMİYORLAR GENEL MÜDÜRE? GENEL MÜDÜR YARDIMCISI KALMAK İÇİN SUYA SABUNA DOKUNMAMAK MI DOĞRU OLAN?


banner151

banner251