" />

Buğday ve arpada fiyatlar şu anda iyi

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, buğdayda müdahale alım fiyatının açıklanmasıyla ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu. Buğday ve arpada fiyatların şu anda iyi olduğunu belirten Çelik, "Buğday fiyatları şu anda iyi. Arpa fiyatları da iyi. Takip ediyoruz. Yeri zamanı gelince bu konuyla ilgili açıklamaları yapacağız. Takip de edeceğiz" dedi.


Buğday ve arpada fiyatlar şu anda iyi
banner200
banner217

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Eskişehir'e gelen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Mahmudiye ilçesinde bulunan Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nde (TİGEM) Eskişehir Valiliği'nin organize ettiği toplantıya katıldı. Toplantı sonrasında gazetecilerin sorularını cevaplandıran Çelik, bir gazetecinin Toprak Bayramı etkinliklerinde buğday alım fiyatlarıyla ilgili sözlerini hatırlatması üzerine şunları kaydetti: "O bir iki gün daha geçmedi. Buğday fiyatları şu anda iyi. Arpa fiyatları da iyi. Takip ediyoruz. Yeri zamanı gelince bu konuyla ilgili açıklamaları yapacağız. Takip de edeceğiz."

Bakan Çelik, Toprak Bayramı etkinliklerinde buğday alım fiyatlarını bir iki gün içinde açıklayacaklarını söylemişti.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
tc
tc - 4 yıl Önce

Nerde iyi fiyarlar kardesim tuccar gidenseneki fiyata aliyor siz neden bahsediyorsunuz

Buğday-Arpa
Buğday-Arpa - 4 yıl Önce

Piyasa Çok yüksek TMO fiyat açıklarsa piyasa düşer buda çifçinin zararına olur Sırf Muhalefet olmak için yanlış yorumlar yapmayalım milyonlarca insanın ekmeği söz konusu...

DEĞİŞİM VE TASARRUF?
DEĞİŞİM VE TASARRUF? - 4 yıl Önce

Tarım Kredi’de değişim oldu mu dersiniz? Genel Müdür Ayhan Karayama göreve başlamadan önce görevde bulunan, İsmail Cengiz, Murat Yılmaz, Ali Akgül, İsmail Dirim, Seyfettin Tosun, Bekir Yılmaz, Sertaç Gürsoy, Erdal Taşeri, Reyhan Çelik, Mustafa Yıldırım, adem Danışık, Aydın Şenol, Hakan Şahin, Enver Alparslan Ulu, Muammer Alay ve Bekir Çiğnitaş Merkez Birliği’nde birim müdürü olarak görevdeydiler. Peki şuanda ne mi yapıyorlar bugün itibariyle halen birim büdürlüğü görevlerine devam ediyorlar. 1 kişi görevinden alındı, 2 kişi emekli edildi. Tarım Kredi’deki değişim bundan ibarettir. Ha bununla birlikte 2 olan daire başkanı adedi 6’ya çıkarıldı. Bakan beyin tasarruf önlemlerini ve değişim tavrını dinleyen yok sanırım.

- 4 yıl Önce

Aman Allah'ım.. O bir iki gün daha gecmedi derken? resmen istediği oyuncak alınmayan çocuğu savuşturma yöntemini kullanmış sayin bakan, öğrenmiş olduk ki ofis artık çiftçinin karagün dostu değil.İnsanların aklıyla bu kadar alay ediliyosa biraz da ettirene bakmak lazım.

Aman aman
Aman aman - 4 yıl Önce

Aman aman takip et fiyatları. Gübre nin içine ettin buna da sıra gelsin. Bakanlığa bağlı olmayan kurumların tepesine bindin sektörü de şirketleri de aşağıya çekiyorsun sıra tüm ekinlerde sanırım.

Bravo
Bravo - 4 yıl Önce

Keşke bu sene TMO hiç karışmasaydı piyasaya çok yüksekti çifçinin yüzü gülecek dedik bu sene ama Tmo Taahhütname karşılığı alımlara başlayınca piyasa duruldu.

Malesef
Malesef - 4 yıl Önce

Sayın Faruk çeliğin en iyi yaptığı şey reklam! Reklamını iyi yapıyor. Haber siteleride onlardan yana iyi beslendiği için daha Bi şatavatlı yapıyorlar haberlerini sayın bakanın!

buğday fiyatı
buğday fiyatı - 4 yıl Önce

dostlar buğday fiyatı 850-900 aralığında fiyat üretici yönünden gayet iyidir bence.ekinlerimiz de verimlerimizde allah berekimizi artırsın.


banner151