TİGEM'de koronavirüs alarmı

TİGEM'de sosyal tesislerde iki çalışanda koronavirüs çıktı. Çalışanlardan birisi hastanede tedavi altında alınırken, birisi de müşahede altında tutuluyor.

TİGEM'de koronavirüs alarmı
banner200

TİGEM'de koronavirüs alarmı. Lojmanların ve bazı dairelerin bulunduğu sosyla tesislerde iki çalışanda koronavirüs çıktı. Çalışanlardan birisi tedavi altına alınırken, diğerinin de müşahede altına alındığı belirtildi.  

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2020, 19:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
ZİRAATÇI
ZİRAATÇI - 1 yıl Önce

Ayşe denen ahlaksız, senin bahsettiğin insanlar en az bu kuruma 30 yıldan fazla hizmet etmişler. Senin yaşından fazla fazla canla başla çalışmışlar. Bahsettiğin insanların çalışmalarının zekatı bile senin çalıymana fazla gelir. Hiçbir iye yaramaz olduğun, TİGEM'de bir işe yaramadığın aldığın maaşı hak etmediğin, TİGEM kültürünü hazmedemediğin yazından belli. Allah seni ıslah etsin. Ben sana öyle bir beddua etmiyorum. Allah herşeyi görüyor ve biliyor. Herşeyi takdir eden O'dur. Sani Allah'a havale ediyorum. Rab müstehakını versin İnşAllah.

Tigemci
Tigemci - 1 yıl Önce

Genel mudurum su isim degisikliginden hani haberiniz yoktu ya. Sanirim sorumlu dairenin size aktarmadigi haberinizin olmadigi seyler vardir. Arastirmanizda fayda var.

Emekli
Emekli - 1 yıl Önce

Son zamanlarda kurumun yukunu cekmis bu gunlere tasimiz insanlari kurumdan uzaklastirmak, huzursuz etmek ve kurumun isleyisini aksatmak usta cirak iliskisini bozmak icin bilincli bir saldiri soz konusu. Kurumun genel merkezi personel sayisi 270 lerden 500 lere cikmis burolarda taseron calisan sayisi artmis. Ust duzeyde ve genel mudurlukte isletme gormemis yada baska kurumlardan gelen tarim iliskiĺi yada iliskisiz personel sayisi cok fazla. Kisaca kurumda kurumun gecmisini kotuleyerek gecmisi ve isleyisi ile bagini kopararak kendine yer edinmeye calisan liyakatsiz bir tavir var. Bunuda terbiyesiz saldirilara kadar vardirmislardir. En basiti sayin Genel mudur veya yardimcilari hic musavirleri ziyaret edip gorus alisverisinde bulunmusmu merak ettim. Eskiden daire baskanlari ve gn mdr yardimcilari ilgili direlere yakin oturur gorus alisverisinde bulunurdu. Mudurler isletmeye rehberlik ederdi.
Elhasilı vel kelam kurum gecmisinden kopriliyor keyfiyet artiyor. Personele nifak sokuluyor.
Iki kelamda ayse denen tetikci
Beddua edecegine git isletmede calis biraz. Eskiden 10 yili doldurmayan merkeze gelemezdi. Idareci olamazdi. Yani en az 3 isletme tecrubesi yasardi.
Merkezde 10 yil hizmeti olmayani tasraya gonderin

Personel
Personel - 1 yıl Önce

Herkes isini duzgun yapacak. Yapmazsa kul hakki vebali var. Tabi bilene

Tarımcı
Tarımcı - 1 yıl Önce

O güzel ismini taşımaya liyakati olmayan, beddua ve hakaret ettiği kişiler bir yıllık çalışmasının karşılığını ömrü boyunca çalışsa mukabele edemeyecek zavallının korkarım bedduası kendisine dönecek. İnşAllah cehaletini kurbanı olmaz. Samimi tövbe edip özür dilemesi halinde belki kurtulur. Kişi düşünmeden araştırmadan söyledikleri sözlerin ve yazılarının esiridir Allah ıslah etsin.

Ceylanpınar tigem
Ceylanpınar tigem - 1 yıl Önce

Sözun bittigi yerde,akıl tutulur.Dünyanin en büyük işletmesınde donen dolaplardan haberiniz yok mu sayın genel mudurum,makina bozulan parcaları bozan ustaya hadi git dükkaninda tamir et faturayi sana keselim diyerek parçayı bozan ustaya çekilen kıyak mı,yoksa cumhurbaskanimıza yaptığı sosyal medyasından hakaret icerikli paylaşımlarını, üstelik ceylanpınar müdürlügüne düsündügünüz bu zatı ne kadar tanıyorsunuz, bilmediğiniz o kadar cok sey varki,butün lojmanlarda kaygı,korku,güvensizlik had safhada,idarecilik oyle basite indirgenemez ciddiyetten uzaklaştirılamaz,duymayacaksıniz biliyoruz sayın genel müdürüm yinede hayırlısını istiyoruz,devletimiz ,milletimiz varolsun

Tarim
Tarim - 1 yıl Önce

Bu birim genelde izoledir sasirtici bir durum sanki bir basibosluk soz konusu gibi geliyor

Ayşe
Ayşe - 1 yıl Önce

Genel müdürlükteki ve işletmelerdeki işe gelmeden maaş alan, lojmanından arabasına herşeyi Devletten olan dinazorları bulur inşAllah...

Huseyin
Huseyin @Ayşe - 1 yıl Önce

Araba verilmis ise gelmeyen kimmis kimi kat ediyorsun isim versene. Gercek tigem ci kuruma sahiplenir asilsiz iftira atmaz. O muhatapsiz beddua seni bulacak

Ali
Ali @Ayşe - 1 yıl Önce

O bahsettigin insanlarin kurumdaki kaldirdiklari toza yetisemezsin tam ismini yazsana. Masa basinda oturup beddua edecegine cik su araziye git su ahirada gorelim. Ne oldu parfumunmu yoksa ojenmi bozulur. Bahsettigin o adamlar o birikimle onu istiyormu saniyorsun.


banner151

banner251