Tarım Kredi ile Anadolu Üniversitesi arasında yerli ürün protokolü!

Tarım Kredi Kooperatifleri ile Anadolu Üniversitesi arasında bir protokol imzalanarak, üniversitenin yemekhanelerinde kullanılan gıda maddeleri Tarım Kredi'den tedarik edilecek. Üniversitenin Senato Odası'nda gerçekleştirilen imza törenine, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı ve Tarım Kredi Genel Müdürü Fahrettin Poyraz katıldı.

Tarım Kredi ile Anadolu Üniversitesi arasında yerli ürün protokolü!
banner200
banner217

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, Tarım Kredi Kooperatifleri'nin yaklaşık bir milyon çiftçinin ortağı olduğunu belirterek, öncelikli hedeflerinin girdi tedarikini makul, ucuz ve kaliteli şekilde sunmak olduğunu belirtti. Türk Silahlı Kuvvetleri ve Kredi Yurtlar Kurumu ile yaptıkları iş birlikleri ile gıda tedariki konusunda sorumluluk üstlendiklerini dile getiren Poyraz, Anadolu Üniversitesi ile imzalayacakları protokolle de öğrencilerin ve personelin gıda tedariki konusunda sorumluluk üstleneceklerini kaydetti. Poyraz, yapılan işbirliği ile aynı zamanda çiftçinin eğitimi konusunda da Anadolu Üniversitesi'nin tecrübelerinden yararlanacaklarını ifade etti.

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı da yaptığı konuşmada, Tarım Kredi Kooperatifleri ile yapacakları protokolle hem çiftçiye destek vereceklerini hem de öğrencilerin yararlandığı yemekhanelerde gıda güvenliğine uygun yerli ürünler kullanılacağını söyledi.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nohut Fasulye
Nohut Fasulye - 2 yıl Önce

Sayın genel müdür biz diyoruz düşük faiz, sen diyorsun nohut, biz diyoruz ucuz gübre sen diyorsun, mercimek, biz diyoruz, ucuz yem sen diyorsun pirinç, biz diyoruz borçlar ertelendin sen diyorsun kuru fasulye, kısacası genel müdür çiftçinin define derman olacak hiç bir çözüm üretmiyorsunuz. Sadece günü kurtarıp bütün idareciler olarak cebinizi doldurmayı düşünüyorsunuz. Çiftçiyi eğiteceğinize yalakalıktan ve siyasilere hizmet etmekten başka bir özellikleri olmayan beceriksiz idarecilerinizi eğitin.

genel müdürün suçu yok
genel müdürün suçu yok - 2 yıl Önce

genel müdürün cevresi başarısız adam tarımı bilmeye bilir elden ele 1 yıl sen yap 1 yıl sen yap 1 yıl sen yap mantğı olan bir kurum oldu tarım kredi ! çiftciyi unuttu ticarete atıldı Haydı hodri meydan bakalım sabancı mı olur koç mu göreceğiz yada sümerbank gibi dibimi görür !! çiftci sermayesi böyle kullanılır ama çiftci için değil sadece kendi reklamları için dikkat edein bazı bölge müdürleri görev sahası dışında mülakatlara ve siyasilerin etrafında dolanıyor afedersiniz yırtık do n gibi görmüyormuyuz zannediyor lar acaba herkez kimin ne olduğunu biliyor ! mobingici unutmadık unutmayacağız senide fetö cu lar sizi de unutmadım bu kurumun bir sıkıntısıda sizler siniz !

banner151

banner251