Ziraat Mühendislerinden yeni dekana ziyaret

Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği (TZYMB) yönetimi, Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ergin Dursun'a ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

banner255
Ziraat Mühendislerinden yeni dekana ziyaret
banner200

Konuyla ilgili olarak Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği'nden (TZYMB) yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı görevi nedeniyle Sayın Prof. Dr. Ergin DURSUN hocamızı, Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği Yönetimi olarak makamında ziyaret ettik. Sayın hocamıza dekanlık görevinin hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunduk. Bu ziyarette, Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Necmettin CEYLAN ve Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Belgin ÇAKMAK hocalarımıza da yeni görevlerinde başarılar diledik.

Bu ziyarette kısa da olsa ülkemiz tarımı ve ziraat mühendisliği mesleği hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Sayın dekan ve dekan yardımcılarımızı TZYMB davet ettik. Başta meslektaşlarımızın sorunları olmak üzere ülke tarımına katkı sunmak amacıyla her türlü çalışmaya hazır olduğumuzu ifade ettik.

Sayın dekan konuşmasında, TZYMB bu ziyaretinden memnun olduğunu ve ziraat mühendisliği mesleğinin daha iyi yerlere gelmesi için elinden gelen gayreti göstereceğini belirtmiştir.”

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
banner151

banner251