Hizmet alım protokolü imzalandı

Samsun Bölge Birliği, Samsun-Sinop-Ordu Veteriner Hekimler Odası ile veteriner hekimlik hizmetleri alımı konusunda “Hizmet Alım Protokolü” imzaladı.

banner255
Hizmet alım protokolü imzalandı
banner200

Samsun Bölge Birliği ile Samsun-Sinop-Ordu Veteriner Hekimler Odası ile imzalanan protokol kapsamında muhtelif türlerdeki hayvanları yetiştirenler, veteriner hekimlik hizmetlerinden Tarım Kredi Kooperatifleri aracılığıyla faydalanacak.

Samsun Bölge Birliği, Samsun-Sinop-Ordu Veteriner Hekimler Odası ile veteriner hekimlik hizmetleri alımı konusunda “Hizmet Alım Protokolü” imzaladı.

Protokol imza töreninin ardından yaptığı konuşmada Bölge Müdürü A. Cüneyt Erdoğan, “Tarım Kredi Kooperatifleri olarak bugün büyük bir hizmetin daha ilk adımlarını atmış olduk. Bu protokol sayesinde büyükbaş, küçükbaş, kanatlı, ev ve süs hayvanları ile arıcılık yapan Tarım Kredi Kooperatifi üyeleri ve diğer yetiştiriciler, veteriner hekimlik hizmetlerinden en üst seviyede, kolayca ve Tarım Kredi Kooperatifleri'nin uygun finansman avantajları ile yararlanacaklar. Üreticiler yaptıkları yetiştiricilik faaliyetlerini bilinçli gerçekleştirerek refah seviyelerini artıracaklardır. Ülkemizde hayvancılığın ilerlemesine de önemli katkı yapacak bu protokolün tüm çiftçilerimize, yetiştiricilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, hayırlı, bol ve bereketli kazançlar diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

İmzalanan protokolle, muhtelif türlerdeki hayvanları yetiştirenlerin, veteriner hekimlik hizmetlerinden en üst seviyede istifade etmeleri Tarım Kredi Kooperatifleri aracılığıyla sağlanması hedefleniyor.

Protokol gereğince her Tarım Kredi Kooperatifi, kendi sahasındaki veteriner hekimler ile “Veteriner Hekim Hizmet Alım Sözleşmesi” imzalayacak. Sözleşme kapsamında hayvan yetiştiricileri veterinerlik hizmetlerinden Tarım Kredi Kooperatifleri'nin uygun finansman avantajları ile faydalanmaları sağlanmış olurken veteriner hekimlik hizmetlerine de istedikleri anda ulaşmaları daha da kolaylaşmış olacak.

YORUM EKLE
banner151

banner251