Akreditasyon Plaket ve Sertifika Töreni yapıldı.


" />

"A kalite hizmete devam"

Akreditasyon Plaket ve Sertifika Töreni yapıldı.


banner255
banner200


Geçtiğimiz aylarda TOBB Konferans Salonu’nda, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın katılımlarıyla, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun evsahipliğinde “Akreditasyon Plaket ve Sertifika Töreni” gerçekleştirildi.

Törende, 2014 yılı içerisinde çalışmaları tamamlanan ve denetimleri gerçekleştirilen 10.dönem 39 Oda/Borsalar ile Akreditasyon Sertifikalarını yenileyen 1, 2, 5 ve 7.dönem Oda/Borsalar, sertifikalarını aldı. Polatlı Ticaret Borsası, Akreditasyon Sistemine 2008 yılında dahil olarak, 5.Dönem Oda/Borsalar içerisinde yer alan ilk 7 Borsadan biri olup, 3.kez Akreditasyon Sertifikasını almayı hak kazandı.

TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, bugün kendileri için bir gurur günü olduğunu ifade ederek, şöyle konuştu: “191 oda ve borsamız Türkiye’de 5 yıldızlı oda ve borsa kapsamında, yani akredite oldular. 41’i de hatta girmiş durumda. İnşallah kısa sürede bu 41`ine de bu salonda ödülünü vereceğiz. Gururla övüneceğimiz bir camiamız var. 5 yıldızın manası şudur aslında. Bugün 5 yıldızlı olan oda ve borsalarımız, hizmet kalitesi anlamıyla Londra’daki, Paris’teki, Berlin’deki oda ve borsalar, üyelerine hangi standartta hizmet veriyorsa, bu oda ve borsalarla minimum aynı seviyeye gelen 191 oda ve borsamızın başkanları ve tüm çalışanlarını kutluyorum.”

YORUM EKLE
banner151

banner251