Tekirdağ Bölgeyi zirveye çıkaracağız

Tarım Kredi Tekirdağ Bölge Birliği, 2017 yılının ikinci değerlendirme toplantısını kooperatif müdürleriyle gerçekleştirdi. Tekirdağ Bölge Müdürü Ergin Çubukçu, "Bizler bu inanç ve birliktelikle Trakya çiftçisinin hak ettiği değeri bulmasını sağlarken bölgemizi zirveye çıkaracağız" dedi.

Tekirdağ Bölgeyi zirveye çıkaracağız
banner282

Yurdanur uçak restoranda yapılan toplantı sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti Bölge Müdürü Ergin Çubukçu konuşmasında, “Göreve başlayalı 2 ay gibi kısa bir süre geçmesine rağmen çabuk kaynaştık ve uyum içinde çalışıyoruz. Tekirdağ Bölge'nin çok yüksek bir potansiyeli var. Sahip olduğumuz bu potansiyeli sizin azim ve gayretinizle birlikte çok iyi değerlendireceğiz" dedi.

“İnanıyorum ki Tekirdağ Bölge'mizi çiftçimize her türlü desteği sağlayarak daha iyi yerlere taşıyacağız" şeklinde konuşan Çubukçu, şunları kaydetti: “Bizler bu inanç ve birliktelikle Trakya çiftçisinin hak ettiği değeri bulmasını sağlarken bölgemizi zirveye çıkaracağız. Problemleri çözümleriyle birlikte değerlendirirken mazeretlere takılı kalmayacağız"

Kaynak: Tarım Kredi / Fatih DURAN

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2022, 01:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
DUVARA ASILACAK TABLO
DUVARA ASILACAK TABLO - 5 yıl Önce

Sayın Bölge müdürüm.Bu resme bak.Müdürlerin bitik.sen bitik.nasıl bir heyacan ki,suratlar bir karış dökülmüş.Bu sıfata balık gelmez ya?Moral,motivasyon,empati.sahi eskiden böyle şeylerde vardı dimi?

arkadaş zıraat mühendisimi
arkadaş zıraat mühendisimi - 5 yıl Önce

buadam araştırın zaten malzeme hazır herşey geliyor neyin zirvesinden bahsediyorsun ;? önce ziraat bilgin olsun siyasi hareket anca türübüne oynarsın nedağıtılsa gelin medya resmimi çekindersin ergin

banner151