" />

Tarımda bir sıçrama yapılacaksa bunu biz yaparız!

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, Tarım Kredi Kooperatiflerinin önemine işaret ederek, “Tarımda bir sıçrama yapılacak ise bunu yapabilecek tek kuruluş Tarım Kredi Kooperatifleridir. Bunu herkesin böyle bilmesi gerekir" dedi.

Tarımda bir sıçrama yapılacaksa bunu biz yaparız!
banner200

Ankara Bölge Birliğinde 2017 yılı değerlendirme toplantısı yapıldı. Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz'ın katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantının sonunda performans ödülü almaya hak kazanan kooperatifçiler hediyelerini Genel Müdür Poyraz'ın elinden aldı.

ANKARA'DAN BAŞLADI

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, bölge birliği ziyaretlerine Ankara'dan başladı. Ziyaret esnasında Ankara, Kastamonu, Kırıkkale, Çorum ve Çankırı kooperatif yetkililerinin de katıldığı değerlendirme toplantısında Genel Müdür Poyraz, şunları kaydetti:

KURUMU TANIMAYA ÇALIŞIYORUZ

"Göreve başladığımız günden bu yana kurumuzu ve kurumumuzun değerli personelini tanımaya çalışıyoruz. Tabii bir diğer taraftan da bizden hizmet ve üretim bekleyen eli nasırlı çiftçilerimiz var. Onların ihtiyaçlarını karşılayacak projeler üretmeye çalışıyoruz.

MUHTEŞEM BİR YAPI

İlk geldiğimiz günde söylediğimiz gibi Tarım Kredi Kooperatifleri, bir milyon çiftçi ortağı, 1625 kooperatifi ve 17 bölge birliği ile muhteşem bir yapı ve bu yapı hak ettiği yere mutlaka gelecektir. Tarım Kredi bir milyon üyesi olan ve onlar tarafından yönetilen çok büyük bir sivil toplum kuruluşu. Bu kurumu gerçek anlamda bir Kooperatif gibi yönetme mecburiyetimiz var."

KELİMELERLE ANLATILAMAZ

Tarım Kredinin sahip olduğu potansiyelin büyüklüğünün kelimeler ile anlatılamayacağına dikkat çeken Poyraz, “Bütün çiftçilerimize ve ailelerine doğrudan doğruya ulaşma imkanımız var. Bununda ötesinde yapılan üretimin değerlendirilmesiyle 80 milyona ulaşma imkanımız var. Eğer Türkiye'de ülke tarımı ile alakalı bir şey yapılacaksa bizden başka adres yok. Tarımda bir sıçrama yapılacak ise bunu yapabilecek tek kuruluş Tarım Kredi Kooperatifleridir. Bunu herkesin böyle bilmesi gerekir. Ama biz ilk önce kendi kendimizin farkına varmamız lazım. Bu söylediğim iddialı söylemleri yapabilecek muazzam bir yetişmiş personelimiz var. Ben buna güveniyorum. Bu bizim en büyük artımız. 13 tane şirketimiz var ve bunların 3 tanesi, Türkiye'deki ilk beş yüz şirketin arasında. Bu yapı bir orkestra biçiminde çalıştırılırsa izlemekten ve dinlemekten herkes keyif alacaktır." ifadelerini kullandı.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Solunuza Dikkat!
Solunuza Dikkat! - 3 yıl Önce

Sayın Genel Müdürüm solunuzdaki dört kişiyi temizleyin, önce Bölge sonra iştirak daha sonra kooperatifler nefes alacaktır.

nakleder
nakleder - 3 yıl Önce

Göreve başladığımız günden bu yana kurumuzu ve kurumumuzun değerli personelini tanımaya çalışıyoruz. F P ( Tanıma Süresi 8 - 10 ay / Ortalama TKK Genel Müdürlük Makam Süresi: 18 - 20 ay ) Allah Yardımcımız Olsun..

Dogru tespit
Dogru tespit - 3 yıl Önce

Aynen katiliyorum.. kiblesi belli olmayanlardan uzak durmali

Adabe
Adabe - 3 yıl Önce

Ülkenin en pahalı mazotu ttkda en pahalı ilaç sizde en acımsıda en pahalı gübre sizde siz bu tarımı sıçratırsınızda nereye konacağını allah bilir

Genel müdüre
Genel müdüre - 3 yıl Önce

Sayın genel müdürüm tarım kredi kooperatiflerinde çalışan tarnet çalışanlarına yapılan bu ayrımcılık ne Zaman sona erecek...ne Zaman hakettiği değer verilecek.... Kadrolu personel ile eşdeğer işleri yapmamıza rağmen onların aldığı ücretin 3/1ini almaktayız...fazlasını istemiyoruz,HAK gereğini istiyoruz..çok iyi biliniyor amma...bilgilerinize..

İştirakler muamma
İştirakler muamma - 3 yıl Önce

Sayın genel müdürüm iştirakler vahim durumda vasiretsiz şahıslar müdürlük yapıyor biran evvel el atılması lazım yazıktır günahtır imansız,dinsiz şahısların elinde çiftçinin hakkı Allah sorar.Allah yardımcınız olsun inşallah..

Tarım kredi koooeratifleri
Tarım kredi koooeratifleri - 3 yıl Önce

T.K.Kooperatifleri çiftçimiz için vazgeçilmez bir kurumdur. Bazen kredi faizleriyle ilgili olumsuz yorum yapanlar kredi maliyetlerini bilmeyen, bilse bile art niyetli olanlardır. Tarım Kredi personeli özverili, işini en iyi yapan, kurumuna ve çiftçisine sahip çıkan cefakar yapıya sahiptir. Kuruma 30 yıl hizmet verip emekli olan ve kurumu her zaman seven birisi olarak benim gördüğüm budur. Sayın Genel Müdürüm, sizden talebim lütfen çalışan personelinize sahip çıkınız, kurum dışından atama yapmayınız. Keşke Genel Müdür yardımcıların en az ikisi kurumdan olsaydı, eğer alt idari kadroyu da kurum dışından atarsanız kurum çalışanlarının kendilerine değer verilmediği hissi oluşacaktır. Lütfen bu hususta İrfan beyin yaptığı hatayı yapmayınız.

Fuat
Fuat - 3 yıl Önce

Izmir fuarindan sonra burda da gubretas tam kadro..


banner151

banner251