Tarım Kredi’nin genel müdürü yarın belli oluyor

Tarım Kredi için yaklaşık 1,5 aydır süren 'Genel Müdür' belirsizliği, yarın son buluyor.

Tarım Kredi’nin genel müdürü yarın belli oluyor
banner282

ÖZEL HABER / Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, yarın Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği'nin yönetim kurulu üyeleri ile birlikte kahvaltı yapacak. Merkez Birliğinde yapılacak kahvaltıda, genel müdürün isminin açıklanması bekleniyor.

Genel Müdür olarak bugüne kadar gündeme gelen isimler yerine Tarım Kredi'ye sürpriz bir ismin genel müdür olarak atanacağı kaydediliyor.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2022, 00:06
banner207
YORUM EKLE
YORUMLAR
- 6 yıl Önce

Yeni genel müdürümüz ŞEREF CANLI, kesin ve kesin bilgidir. Kendisi çok merhametli ve vicdanlı oldukçada iyi bir idaredir, fazlasıyla da tecrübeli. Yediden yetmişe herkes tarafından sevilecek buna emin olun irfan güvendi gibi zalim birisi değil. Asla insanlara tepeden bakmaz babacan birisidir

- 6 yıl Önce

İnşallah TKK için hayırlı biri olur,tkgida daki şu torkucu militanları da temizlerler inşallah

- 6 yıl Önce

Mehmet Hüsrev geliyor dertler bitiyor

- 6 yıl Önce

atanacak genel mudur insallah tkk hayirli olur .bence ilk isi tarim kredi gidaya el atmasi olmasi lazim .sirketi torkuculardan bir an once temizlemesi lazim bu temizligide cok soguk veya karli bir havada gerceklestirsinki.torkucular anlasin karda kista issiz kalmak nasil birseymiz.

Çalısan
Çalısan - 6 yıl Önce

Tarım kredi kooperarifleri genel müdürlerinin olumsuz davranışları ile sürekli gündeme gelen bir kurum haline geldi Son yıllarda.Ancak personel özveriyle canla başla çalısarak Kurumu ayakta tutuyor herseyinnden ödün vererek ve haklarından fedakarlık yaparak söylenecek çok şey var ama söylenmi yo.Allâh merhametli insanlar getirtsin kuruma personel olmadan tkk olmaz...

- 6 yıl Önce

atanacak mudur insallah kurumumuz icin hayirli olur insallah istirakleri ele alir

- 6 yıl Önce

Arkadaslar devletimiz paralel cileri tek tek biliyor. Endiselenmeyin.

- 6 yıl Önce

Canlı! Prostatini nasıl tespit ettin?


banner151