Tarım Kredi personel alımı konusunda önemli açıklama

Tarım Kredi Kooperatiflerine yapılacak personel alımı konusunda önemli açıklama. Tarım Kredi Kooperatiflerine alınacak 490 personelle ilgili başvuru süreci tamamlanırken, mülakata katılmaya hak kazanan adaylar, 19 Haziran'da açıklanacak.

Tarım Kredi personel alımı konusunda önemli açıklama
banner282

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, personel alımı konusunda bugün bir duyuru yayınladı. Duyuru da şunlar kaydedildi: “Teşkilatımızda yapılacak olan 490 personelin istihdamı için 10/05/2017-25/05/2017 tarihleri arasında bölge birliklerimiz aracılığı ile başvurular alınmış olup, başvuru sürecimiz sona ermiştir.

Bu süreçte yoğun bir başvuru sayısına ulaşılmış olup, başvuruda bulunan bütün adaylara göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Bundan sonraki süreçte incelemeler tamamlandıktan sonra, mülakata katılmaya hak kazanan adaylar ile mülakat yer ve saati 19/06/2017 tarihinde internet sitemizden yayınlanacaktır"

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2022, 13:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çakma koperatif
Çakma koperatif - 5 yıl Önce

Arkadaşlar çiftçiler olarak birleşin ve tarım kredi koperatifinden alış verişi kesin ve bize hizme etmeyen kooperatife biz hizmet etmiyoruz diyin soğuk hava depoları ürün depolama yerleri isteyin burayıda çiftçiler başını beklesin gerçek spekülasyonu kendileri yapsın

banner151