Tarım Kredi; ortak memnuniyeti odaklı çalışacak

Tekirdağ Bölge Birliği ve faaliyet alanında bulunan bazı kooperatif ile tesisleri ziyaret eden Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Ayhan Karayama, Tarım Kredi'nin bundan böyle ortak memnuniyeti odaklı çalışacağını kaydetti.

Tarım Kredi; ortak memnuniyeti odaklı çalışacak
banner200

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Ayhan Karayama Tekirdağ Bölge Birliği, bağlı kooperatifleri, Bölge Birliği'nin tohum hazırlama tesislerini, Gübretaş Tekirdağ Lojistik Tesislerini ve şirketlerden Tarım Kredi Gıda, Tarım Kredi Birlik ile Tarım Kredi Yem'in Kırklareli ve Uzunköprü'de bulunan fabrikalarını ziyaret etti.

Genel Müdür Karayama Tekirdağ Bölge Birliği'nde Bölge Müdürü Rıfat Aktürk'ten bölge birliğinin, daha sonra da Bölge Birliği'ne bağlı Tekirdağ, Yeniçiftlik ve Kırklareli kooperatiflerini ziyaret ederek yetkililerden kooperatiflerin faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Tekirdağ Bölge Birliği'nin Tareks ile ortaklaşa yürüttüğü sertifikalı tohum üretim tesislerini de gezen Karayama daha sonra şirketlerin Kırklareli ve Uzunköprü'de bulunan yağ ve yem fabrikalarını ziyaret ederek özellikle ayçiçeği alım süreçleri hakkında şirket yetkililerini dinledi.

Ziyaretleri sırasında ortak memnuniyeti ve ürün değerlendirme faaliyetlerinin önemine vurgu yapan, bundan sonra ortak memnuniyeti odaklı çalışacaklarını, ortakların her türlü tarımsal girdilerini, kaliteli ve uygun fiyatla tedarik etme gayreti içinde olacaklarını kaydeden Karayama, TMO, TİGEM, Trakya Birlik gibi kurumlarla koordineli çalışacaklarını, bunun yanında özellikle ortak ürünlerinin değerlendirilmesi faaliyetleri için bölge, kooperatif ve şirketlerin koordineli bir şekilde çalışması gerektiğini söyledi.

Ziyaretlerde Genel Müdür Karayama'ya, Merkez Birliği Denetim Kurulu Üyesi İlhan Saltık, Tekirdağ Bölge Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Keskin, Gübretaş Yönetim Kurulu Üyesi Ali Rıza Özdemir, Gübretaş Genel Müdür Vekili Tahir Okutan, Tekirdağ Bölge Müdürü Rıfat Aktürk, Bölge Birliği ve bazı şirketlerin yetkilileri eşlik etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 5 yıl Önce

Bende inandım 40 yıldır bu kurumun içindeyim hepsi lafta kalıyor.İdari kadro saltanat sürüyor alttaki memurlar çile çekiyor biz çiftçiler eziliyoruz.Tüccardan bize enaz yüzde 10 pahalıya satış yapıyorlar.Parası olmayanlar mecbur kooperatiften alıyor.HAKKIMIZ HARAM OLSUN.

- 5 yıl Önce

Kooperatife gelen çiftçiler satılan ürünleri pahalı olduğu için almıyor tuccara gidiyor.Sonra benim kurumun beni kazıklıyor deyip Beddua ediyorlar.Hizmet bu mu...

banner151

banner251