Tarım Kredi’nin genel müdürlük binası yıkılacak

Tarım Kredi'nin 60 yıllık eski binası yıkılarak yerine kat karşılığı yeni bina yapılacak. Milli Kütüphane'nin hemen arkasında, Ankara'nın en prestijli yerlerinden olan Bahçelievler Mahallesinde bulunan ve mülkiyeti Tarım Kredi Merkez Birliği'ne ait olan devasa binanın yerine yeni bir bina yükselecek.

Tarım Kredi’nin genel müdürlük binası yıkılacak
banner200

ÖZEL HABER

Tarım Kredi'nin tarihi binası yıkılarak yerine kat karşılığı yeni bina yapılacak. Milli Kütüphane'nin hemen arkasında, Ankara'nın en prestijli yerlerinden olan Bahçelievler Mahallesinde bulunan ve mülkiyeti Tarım Kredi Merkez Birliği'ne ait olan devasa binanın yerine yeni bir bina yükselecek.

İHALE 30 ARALIK'TA YAPILACAK

Genel Müdürlük binasının yerine kat karşılığı yapılacak yeni bina inşaatının ihalesi ise 30 Aralık 2015'te saat 10.00'da yapılacak.

Tarım Kredi'den inşaat firmalarına gönderilen ihaleye davet mektubunda şunlar kaydedildi:

“Mülkiyeti Genel Müdürlüğümüze ait Ankara ili, Çankaya İlçesi, Yukarı Bahçelievler Mah. William Thomson Caddesi, No: 7 adresinde bulunan ve tapusunun 6820 Ada, 29 parselinde kayıtlı 8287 metrekare alana haiz arsanın üzerinde Genel Müdürlük Hizmet Binamız ile müştemilatı bulunmakta olup, söz konusu arsamız üzerine kat karşılığı inşaat yaptırılmak üzere Kurumumuzca 'Kat Karşılığı' usulü ihaleye çıkılacaktır.

Söz konusu kat karşılığı inşaat için hazırlanan evraklar Genel Müdürlüğümüz Gayrimenkul Yönetim Müdürlüğünden temin edilebilecek olup, ihaleye ilişkin kapalı zarf, ihale günü ve saatinde ihale komisyonuna teslim edilecektir.

İhale; 30.12.2015 Çarşamba günü saat 10.00'da isteklilerin huzurunda kapalı zarfların açılarak okunması, açık artırma ve/veya pazarlık usulü ile sonuçlandırılacaktır.

İhaleye teşriflerinizi rica ederiz."

YORUM EKLE
YORUMLAR
yokedici görev başında
yokedici görev başında - 6 yıl Önce

tkknın binasının yıkılma ihtiyacı yok..

Gorevi kötüye kullanma
Gorevi kötüye kullanma - 6 yıl Önce

Madem bina yikilma fikri vardi neden bina icinde milyonluk tadilat yapip adamlariniza para aktardiniz ciftcinin parasini neden carcur ediyorsunuz

Film devam ediyor
Film devam ediyor - 6 yıl Önce

Ihale yapıldı geçmiş olsun, binanın yıkılıp yeniden yapılması veyahut kat karşılığı verilmesinde problem yok. Mes ele şu başta arkasını yaslayarak, sözler vererek ve kandırarak uyuttuğu müfettişler ne yapacak. Abdullaye ba görevdeyken k.çlarını yırtan müfettişçikler paralelli abileri gelince göreve birden pirü pak ettiler tk gıdayı, gübretaşı ve avanta huzur haklarını, gemilerden gelen yüklü dolarları unuttular bu müfettişçikler. Samsuna, konyaya, tekirdağa, teftiş kuruluna ve muaz beye selam olsun. Anlamıştır onlar konuyu. Sizleri çoluk coçuğunuzun geleceği konusunda muhasebeye davet ediyorum sevgili müfettişler.

Internet site haberleri
Internet site haberleri - 6 yıl Önce

Konya'da verilen haberlerde belgeleri ile verilmeye başlamışlar. Sayın gazete yetkilisi sizde takip edin. Bakın ihale kime verildi. Söğüt Firmasi Melih Gökçek'in ortak oldugu firmadir. % 66.20 kat karşılığı verilen yer ayrı kentsel dönüşüm için verilen yer ayrı ikiside Bahçeli devasa binası içinde. Vay yavrum vay işin içinde iş var. Bu Paralelciler iyi organize olmuşlar. Artık yapılacak bir şey kalmadı. Ben bir başbakan olayım ancak içeriyi bildigimiz için duzeltirim. Ben gariban bir çiftçiyim başbakan olmak ta içimden geçer dermişim hani.

Allah aşkına birisi dur desin yahu
Allah aşkına birisi dur desin yahu - 6 yıl Önce

Sayın gazete yetkilisi Konyaninnabzi.com Dan takip edermisiniz lütfen. Belgeler konuşuyor artık . Paralelciye birisi dur demezse bütün paralel yapı kuruma alınmaya devam ediliyor. Sakarya bölgemiz dahil 4 bölgeye kadrolu paralel yapı mensubu kişiler alınıp apar topar kadroya geçiriliyor. Allah aşkına birisi dur desin. Allah'ın sopası yok bu çatlak ellerle para kazanan çiftçilerin vebalini taşıyamazlar. Saygılar

kiracı olmak
kiracı olmak - 6 yıl Önce

Sayın güvendi gider ayak burayı sesiz sedasız halledip gitmek istiyor ama allahında bir hesabı var bu gariban çiftçinin hakkını isteğiniz gibi halledemezsiniz yuzde sekiz komisyon almanıza benzemez.birde demeç veriyor çiftçiyi tefecini eline düşürmiyecem diye ama aslında kendi tefecilik yapıyor buğün cks belgesi olanını faizi yaklasık yüzde 18 cks olmayan yaklaşık 25 tir

Maske düştü
Maske düştü - 6 yıl Önce

Aceleniz mi vardı!....

Ne olmus?
Ne olmus? - 6 yıl Önce

Ya habere bakiyorum, yorumlari okuyorum gercekten sizin zihniyetinize bu ulkenin kalmamasi buyuk sans! 60 yillik bina yikilip yenisi yapilmasin nasil dersiniz? Yerine yapilan kiralanir satilir size ne? TKK'nin malina ortak misiniz? Varsa bir delil ispatiniz geregini yapin. Sacma sapan konusmayin!!!


banner251