Tarım Kredi her zaman çiftçinin destekçisi olacak

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

banner255
Tarım Kredi her zaman çiftçinin destekçisi olacak
banner200

Poyraz, mesajında "Ülkemizin kalkınmasında, ekonomimizin büyümesinde, üretim ve verimliliğin artırılmasında, hayat standartlarının yükseltilmesinde, tarımsal üretimin her kademesinde alın teri olan çiftçilerimiz, her zaman baş tacımızdır.

Bu bilinçle, bir buçuk asırdır hizmet vermekte olan Tarım Kredi Kooperatifleri ise her zaman çiftçilerimizin ve ülke tarımının destekçisi olmaya devam edecektir.

Bizlerin desteği ve çiftçilerimizin emeği ile tarımsal üretimde yaşanan artış; gıda, yem, ilaç ve imalat sanayimizin ham madde ihtiyacını karşılayacak, ithalatı azaltacak, ihracatı arttıracak ve dolayısıyla ülkemizin ekonomik anlamda büyümesi konusunda büyük faydalar sağlayacaktır.

Toprağın bereketinin üretime, üretimin zenginliğe ve huzur ortamına katkı sağlaması dileğiyle, çiftçilerimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü kutluyor, bereketli ve kazançlı bir gelecek diliyorum." ifadelerine yer verdi.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
şenol
şenol - 2 yıl Önce

müdürüm. lafla olmuyor. ne desdegi kanımızı emdiniz. yaradanında bir adaleti var unutmayın.

Mustafa Antal
Mustafa Antal - 2 yıl Önce

Hadi ordan Kooparatif borcum 100’de 30 dan çalışıyor

Recep bağra
Recep bağra - 2 yıl Önce

Hazine arazilerde keredi verilecekmi

Düzceli
Düzceli - 1 yıl Önce

Allah sizi bildiği gibi yapsın. bu kadar insanın ahıyla nereye gideceksiniz bunların hepsi burnunuzdan gelecek

banner151

banner251