Tarım Kredi’de yeni Genel Müdür üst düzey yöneticilerin istifasını aldı

Tarım Kredi Kooperatiflerinde yeni Genel Müdür Fahrettin Poyraz, göreve hızlı başladı. Dün düzenlenen törenle görevi teslim alan Poyraz, Merkez Birliğinde ve bağlı şirketlerde üst düzey yöneticilerin istifalarını aldı.

banner255
Tarım Kredi’de yeni Genel Müdür üst düzey yöneticilerin istifasını aldı
banner200

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği'nde müdür, daire başkanı ve genel müdür yardımcıları ile bağlı şirketlerdeki genel müdür ve genel müdür yardımcılarının istifasını aldığı öğrenildi. Tarım Kredi Kooperatiflerinde beklentileri yükselten Poyraz'ın yapacağı istişarelerin ardından çalışma ekibini oluşturacağı kaydediliyor.

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
gitti
gitti - 3 yıl Önce

Görelim boyunu posunu bilişim sektöründe Sevgili Tolga. Ankarada torpille koltuğa oturmak oldukça kolay, sıkıysa istanbul pazarına git de endamını görelim. Seni ciddiye alan olursa ben de sağ kulağıma küpe yaptırırım.

Ne menem adamdır?
Ne menem adamdır? - 3 yıl Önce

Bu Tarnet'in Genel müdürü her hafta istanbul'a evine gider her hafta ankaraya döner. toplasan 20 saat mesaisi yoktur kurumda. neden kimse bunu bir sormaz arkadaş? haftada 80 saatimi geçiriyorum orada, kim ne kadar mesai yapar bana sorun!

Tarnet
Tarnet - 3 yıl Önce

Tarnet eski Genel Müdür'ü Batuhan bey kumpas kuranların da bugün hesap verme günü gelmiştir. Tarnet'in karını kısa sürede 3 kat artıran, tüm projeleri kurum zarar etme pahasına yarım bırakılan, kurum onun zamanında kamu dan ihale almaya başlamışken işleri devam ettirilmeyen bir yönetici olmuştur. Onun gibi vizyoner bir yöneticinin kuruma tekrar genel müdür olmasını isteriz, ama kendisi zaten bir daha buranın kapısının önünden bile geçmez. Ayrıca Ali Bey'de adamdır. Bu arada Batuhan Bey eski bakanın bu adamları şu maaşlarla işe alacaksın talimatına uymadığı için gönderilmiş ve kendisine operasyon yapılmıştır. Onun işe almadığı adamlar şu anda 5-10 Bin TL maaş alıp işe gelmeyen adamlardır. Bunlarda gün yüzüne yakında çıkacaktır.

Tarnet
Tarnet - 3 yıl Önce

Tarım kredinin bilişim şirketi Tarnet'e ERP kadrosuna mühendis olarak geçtiğimiz Kasım ayı içerisinde başlatılan Kazım Bayram üniversite mezunu değil, öğrenciymiş. Bay YAMA'nın yeğeni.
Halihazırda okuyor.
Bu kişiyi başlatan da TKK da genel müdür yardımcısı olan Tarnet yk baskani ı Mehmet Gü...
Teyit için Tarnet'in yönetim kurulu kararı ile Kazım Bayram ın diploması istenebilir.

M.gunes
M.gunes - 3 yıl Önce

Sana son nasihatim sudur. Ya oldugun gibi gorun , yada gorundugun.gibi ol
.dost gibi gorunup yilan gibi soktun milleti. Biyiklarida kes

Tolga gitmeden
Tolga gitmeden - 3 yıl Önce

Sayın genel müdürüm öncelikle yeni göreviniz hayırlı uğurlu olsun sizden ricamiz tarnete ayrı bir değerlendirme yapmanız şuanki genel müdür tolga bey ve yönetim kuruluna şu soruları sorun lütfen
Video konferans sistemi kimlerden alındı fiyat araştırması yapıldı mı?
İntegras firmasından alınmış olan kamera ve kayıt cihazları neden 18 aydır depoda çürümeye terk edildi?
Şirkete gelmeden maaş alan personel kimler kimlerin torpili ile işe girdiler?
Turkvas firması kimdir? Neden sürekli bu firmalar ile çalışılmaktadır?

Tarnet
Tarnet - 3 yıl Önce

Dönüp dönüp 35 milyon tl cirosu tarnet'i gündem etmek algı operasyonundan başka bir şey degil. Tarım Kredinin diğer şirketleri ve merkez Birliği ile ılgılensenız artık. Hamudu varken denesınden cıkamadınız!

Tarnet TOLGA
Tarnet TOLGA - 3 yıl Önce

Tarnet'in Genel Müdürü Tolga'nın artık araştırılma zamanı gelmiştir. 1 yıl haksız yere eski genel müdüre soruşturma yaptırıp bu sürede yaptıklarından dikkatleri başka yere çekmiştir. Ayrıca merkez birliği müfettişleri de bu oyuna alet olmuşlardır. yazdıkları yalan yanlış raporlarla hem adaleti hemde kamuoyunu yanıltmışlardır. Şimdi Tolga'nın estirdiği kasırgaların hesabının da sorulma vakti gelmiştir.


banner151

banner251