Tarım Kredi’de tartışmalı isimler görevden alındı!

Tarım Kredi Kooperatiflerinin önemli iştiraklerinden olan TARNET Genel Müdürü Tolga Gönenli ile Lisanslı Depoculuk şirketinin Genel Müdürü Nurettin Avcı ve Genel Müdür Yardımcısı Nurettin Karabal görevden alındı.

Tarım Kredi’de tartışmalı isimler görevden alındı!
banner200
banner217

Gönenli, Avcı ve Karabal, görevden alınan Ayhan Karayama döneminde bu görevlere getirilmişti.

İŞTİRAKLERDE ÜST DÜZEY YÖNETİCİLER GÖREVDEN ALINDI

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, iştiraklerde üst düzey yöneticilere yönelik değişikliklere gidiyor.

TARNET VE LİSANSLI DEPOCULUKTA DEĞİŞİM

Bu kapsamda TARNET Genel Müdürü Tolga Gönenli bugün görevden alınırken, Lisanslı Depoculuk Şirketinin Genel Müdürü Nurettin Avcı ve Genel Müdür Yardımcısı Nurettin Karabal'ın da görevine geçtiğimiz günlerde son verildi.

VİDEO KONFERANS SİSTEMİ İLE GÜNDEME GELMİŞTİ

Tarım Kredi Kooperatiflerinin bilişim şirketi olan TARNET'in Tarım Kredi Kooperatiflerine satın aldığı video konferans sistemi ile Deloitte'n satın alınan danışmanlık hizmeti tartışma konusu olmuştu.

110 MİLYON LİRALIK İHALEDEN YÖNETİM KURULU BAŞKANININ BİLE HABERİ OLMAMIŞTI

Tarım Kredi Kooperatiflerinin Lisanslı Depoculuk şirketi de 110 milyon liralık gizemli ihale ile gündeme gelmişti. Çiftçi için önemli bir yatırım olmasına rağmen 110 milyon liralık lisanslı depoculuk ihalesinden Tarım Kredi Kooperatifleri Yönetim Kurulu Başkanının bile haberi olmamıştı.

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Döner sandelye dönekleri
Döner sandelye dönekleri - 3 yıl Önce

Daha düne kadar ayhanın tolganın yanında fırıl fırıl dönenler bugün yeni genel müdürün etrafında dönmeye başladılar. Tarnette danışmanlıkla para bir yerlere giderken bu döneklerden hiç ses çıkmıyordu. Şimdi her birisi kurumu savunan ve bu kurum için çok mücadele ettik gibi düzmece macera anlatmaya başlamışlar. Sayın genel müdürüm inanma bu döneklerin anlattıklarına vallahide billahide hepsi ordaydılar ve bu pervaneler yarın sizide satmaya başlayacaklar. Kurumu baştan aşağı temizleyin. Hala şu anda özgürle ayhanla irtibatta olan yüksek yöneticiler var. En zayıf anınızda sizi harcıyacak kişileri yönetim katından uzaklaştırın.

Ozgure bilgi verenler kim
Ozgure bilgi verenler kim - 3 yıl Önce

Ayhanın gayri resmi olarak ttk da özel kalem işlerini yapan karakutusu özgüre kurum çalışanlarının bilgilerini internet giriş çıkışlarını veren yalakalara soruşturma ne zaman açılacak. Güneşten bile gizli ayhanın ekibiyle iş tutan, kardeşini mezun olur olmaz tarnete başlatan bimcininde merkezden tayin edilmesi gerekli ve acildir. Kurum bilgilerinin dışarı çıkmaması için. Son yönetimde tayin edilen çalışanların eski görev yerlerine dönmelidir.

Bayram
Bayram - 3 yıl Önce

Ankara bölge eski müd yrd k.y Polatlı koop sazılar koop daki birileri tarafından üstü kapatılan yolsuzluk larınada el atın sayın genel müdürüm kurtlar sofrasına düştünüz Allah yardımcınız olsun

Eline saglik yenigenel müdürüm
Eline saglik yenigenel müdürüm - 3 yıl Önce

Tarnet simdi sirada müfetiş gonderilmesi tolga nin ne yaptigi ortaya ciksa birde özelikle bankamatik memuru 3 kisi var onlarda alinir ve mazot bölümünde el atilirsa cok iyi olur orada da daha önceki denetimde üstü kapanan konular var onlarinfa aciga cikmasi gerekir.

- 3 yıl Önce

iştirakler olmuş kara yama :)

İstanbul gidiş-gelişler?
İstanbul gidiş-gelişler? - 3 yıl Önce

18 ay boyunca tolga gönenlinin her haftasonu istanbula gidiş gelişlerinin masraflarını tarnette ödettirmesinin hesabını kim soracak....

Hesap sorulmalı
Hesap sorulmalı - 3 yıl Önce

Tolga gönderilmeden önce teftiş kurulu görevlendirilmeliydi.Her türlü usulsüzlüğün hesabı zamanında sorulmalı.Tolgaya tazminat verip göndermek iş değil.Adam 18 ay boyunca her türlü usulsüzlüğü yaptı piyasa fiyatının çok üstünde alim yaptı.Tarnet deposunda parasını ödettirdiği çürümeye terk edilmiş kameraların ve kayıt cihazlarının hesabını kim soracak. İade ettirilmeden neden gönderildi?

- 3 yıl Önce

Genel merkez ne durumdaki genel müdür yardımcıları daire başkanları birim müdürleri ne durumda!? Gözüme çok batiyorlar!!!


banner151

banner251