Tarım Kredi’de çalışanlara 1 maaş ikramiye!

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği 40'ncı kuruluş yıldönümünü personele 1 maaş ikramiye ile kutladı. Genel Müdür ve Genel Müdür Yardımcıları başta olmak üzere Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, bölge birliği, kooperatifler ve iştiraklerdeki çalışanlar 1 maaş ikramiye ile ödüllendirildi.

banner255
Tarım Kredi’de çalışanlara 1 maaş ikramiye!
banner200

Tarım Kredi Kooperatiflerinin 40'ncı kuruluş yıl dönümü dün TRT Arı Stüdyosu'nda düzenlenen törenle kutlandı. Törene başta Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü ve Genel Müdür Ayhan Karayama olmak üzere Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri, Denetçiler, Genel Müdür Yardımcıları, Daire Başkanları, Birim Müdürleri ve Merkez Birliği çalışanları, bağlı şirketlerin yetkilileri ile çalışanlar katıldı.

TARIM KREDİ BULUNMAZ BİR NİMET

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Ayhan Karayama, kuruluş yıldönümü programında yaptığı konuşmada, Tarım Kredi'nin Tarım Bakanlığı için bulunmaz bir nimet olduğunu söyledi. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile daha yakın bir ilişki oluşturmaya çalıştıklarını belirten Karayama şunları kaydetti: “Tarım sektörüne hizmet etmeyi amaç edinmişsek tarımın bütün kuruluşlarıyla da işbirliği yapmamız gerekiyor.

Bakanlıkla sağladığımız işbirliği çerçevesinde okul üzümü dağıtım projesi Tarım Kredi Kooperatiflerine verildi. Bu sayede ortaklarımızın ürettikleri üzümleri alarak proje kapsamında okullardaki çocuklara dağıttık. Bakanlık ile partnerlik yaptığımız başka bir sürü konu var. Tohumda, yemde, gübrede, genç çiftçi projesinde, yerel hayvancılığın geliştirilmesi ve ithalatın engellenmesine dönük çalışmalarda, yani tarımda aklınıza gelebilecek ne varsa bütün alt sektörlerde de birlikte çalışmanın faydasını hem Tarım Kredi Kooperatifleri hem de Bakanlık görüyor. Bakanlığın stratejilerinin ve politikalarının sahaya yansıması adına Tarım Krediden daha büyük potansiyel ve yaygın bir teşkilat yok. Tarım Kredi ailesi, çalışanları ve iştirakleri ile çiftçiyle doğrudan temas eden bir teşkilat olduğu için bakanlık adına da bulunmaz bir nimet."

ÇOK GÜZEL BİR NOKTADAYIZ

Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü ise yaptığı konuşmada, kurum olarak çok güzel bir noktada olduklarını belirterek, Merkez Birliği'nin 40'ncı kuruluş yıl dönümünü kutladı. 2002 yılında maaşların dahi alınamadığı bir dönemden böylesine başarılı bir döneme geçtiklerine vurgu yapan Külcü, “Tarım Kredi Kooperatiflerinin bugüne gelmesinde emeği geçen, alın teri döken herkese teşekkür ediyorum. Şu an kurum olarak çok güzel bir noktadayız. Bu başarının daimi olabilmesi için, siz personelimizin de gayretli çalışmalarına devam etmesi gerekmektedir. Sizlerin başarıları ile her geçen gün büyüyerek, katlayarak kurumumuzu çok daha ilerilere taşıyacağımıza yürekten inanıyorum" dedi.

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 4 yıl Önce

Devletin mali deniz olabilir ancak gun gelir o deniz sizi bogamasinida bilir.

- 4 yıl Önce

Tarım kredinin sahibi olan biz çiftçilere yokmu.Kendileri saltanat sürüyor türkü çalıp oynuyorlar yazıklar olsun.Piyasadan pahalıya satış yaparak saltanat sürüyorlar.Allah hakkımızı bunlardan alsın.

- 4 yıl Önce

Fakir fukara hakki yiyenelerin dışı " fakirin fukaranin hakkini yemiyoruz " derken içi " sanene" der.
Böyle insanlarin kendine bile faydası olmaz.

Emekli
Emekli - 4 yıl Önce

KİMLER YİYİYORSA BUKURUMUN PARASINI MUTLAKA BİR GÜN HESABINI VERİR BU CİFCİNİN HAKKI KOLAY KOLAY YENMEZ MUTLAKA BOGAZINDA TAKILIR MALESEF BAZI YALAGALAR VAR BU KOLTUKLAR KİMSEYE BAKİ DEYİLDİR ONLARIN HESABI VARSA CANABI ALLAHINDA BİR HESABIVARDIR BİRGÜN HERKES BUHESABI VERİR İNŞALLAH

kandil günü
kandil günü - 4 yıl Önce

Siz Kandil günü günahsız insanları işten çıkarın.O insanlar ne yer ne düşünür, ne psikolojiyle yaşarlar düşünmeyin ondan sonra 1 maaş ikramiyeymiş falan filan..Karayamanin yaptığı ilk icraat buydu.İnsanları işten çıkartmak bir anlamadan huzuruna kabul etmeden tiz vurun kellesini zihniyeti ile yoketmek. Ama yukarıda ALLAH var elbet hesabını soracak.

Hayaller güzeldir.
Hayaller güzeldir. - 4 yıl Önce

SAYIN İDARECİLER İYİ DİYE GÖRDÜĞÜNÜZ BU GÜNKÜ TABLO ASLINDA GÖREMEDİĞİNİZ ENKAZIN MAKYAJLI HALİ.BAKANA ŞİRİN GÖZÜKMEK ,ÇİFÇİLERİMİZİN EKONOMİK DURUMUNUN ÇOK İYİ OLDUĞUNU GÖSTERMEK İÇİN HAYALİ TAHSİLATLARLA HER GEÇEN GÜN,GÜNÜ KURTARMA POLİTİKASI UYGULUYORSUNUZ.KIRALIN ÇIPLAK OLDUĞUNU GÖRMEK İSTEMEYEREK,KIRALIM KAFTANINIZ ÇOK GÜZEL DEMENİN FATURASI BİR GÜN MUTLAKA ÇIKACAKTIR.

sanne
sanne - 4 yıl Önce

fakir fukaranın hakkını yiyen yok adam gibi yaz

- 4 yıl Önce

sizin tsitenizin tatım kredi ile alip veremedğiniz bir şeymi var sizine başlık atarken insanlara doğru bilgi verin


banner151

banner251