Tarım Kredi’de bölge birlik seçimleri öncesinde kritik değişiklik

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği üst yönetiminde, bölge birlik seçimleri öncesinde kritik değişiklikler yapıldı. Üst düzey yöneticilerde görev değişikliği yapılırken, yeni daire başkanlıkları ihdas edildi.

Tarım Kredi’de bölge birlik seçimleri öncesinde kritik değişiklik
banner200
banner217

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, geçtiğimiz Ocak ayında Merkez Birliği üst düzey yönetiminde yaptığı köklü değişikliklerin ardından dün de bölge birlik seçimle öncesinde kritik değişikliklere gitti.

MUAZ SAKA GENEL MÜDÜR YARDIMCISI OLDU

Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Güneş, bu görevinden alınarak Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanlığına getirilirken, bu görevi yürüten Muaz Saka ise Genel Müdür Yardımcılığına getirildi.

FİKRET DOĞAN EMEKLİYE AYRILDI

Değişikliklerin bununla kalmadı. Strateji Geliştirme ve Teşkilatlandırma Daire Başkanı Fikret Doğan, emekli oldu. Fikret Doğan'ın yerine Şaban Kırmızı atandı.

YENİ DAİRE BAŞKANLIĞI İHDAS EDİLDİ

Diğer yandan Krediler Mali İşler Daire Başkanlığı ikiye ayrıldı. Krediler Daire Başkanlığında Yahya Altınkaya görevine devam ederken, yeni ihdas edilen Mali İşler Daire Başkanlığına Sertaç Gürsoy, getirildi. Sertaç Gürsoy, Krediler Mali İşler Daire Başkanlığında Mali İşler ve Muhasebe Müdürü olarak görev yapıyordu.

DESTEK HİZMETLERE ERHAN İŞKUR GETİRİLDİ

Destek Hizmetleri Daire Başkanlığına ise Erhan İşkur getirildi.

YERLİKAYA İNSAN KAYNAKLARINA ALINDI

Tedarik Daire Başkanı Fatih Zekeriya Yerlikaya, İnsan Kaynakları Daire Başkanı olurken, Tedarik Daire Başkanlığına Başkan Yardımcısı Ramazan Bilgiç atandı.

Pazarlama Daire Başkanlığına ise İlyas Kılıç getirildi.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
24 haziran seçim
24 haziran seçim - 2 yıl Önce

Taşeron arkadaşlar cevap seçimden önce kadro geldi geldi gelmedi sakın kandırılmayın Mesaj lara aldan mayın

Düşüncemiz
Düşüncemiz - 2 yıl Önce

Ben anlamıyorum. Bazı İnsanlar sürekli iyi pozisyonlarda Oluyor. Torpilleri İşe girerken başlıyor. Başladıklarının 2. senesi. Bölge Müdür oluyorlar. Sonra daire başkanı. . sonra genel müdür yardımcısı. sonra tekrar daire başkanı. Ben biliyorum ki bunların torpili babadan geliyor. Babası olmasa bu kurumda işe giremeyecekken şimdi önemli pozisyonları kovalıyor. Bunun için şu mısraları söylemekten başka bir şey bulamıyorum. Felek Ne Derdin Var İse
Ben Varım Ya Sal Başıma
Bıkmışım Senin Dünyandan
Zaten Gelir Dar Başıma

Bırakmadın Benim Peşim
Kurutmadın Gözüm Yaşın
Neyinden Korkayım Kışın
Yazın Yağar Kar Başıma

(Yanar Gönlüm Yanar Bitmez)
Ocak İçte Baca Tütmez
Zalim Felek Sanki Yetmez
Bir De Vurur Yar Başıma

Atamalar
Atamalar - 2 yıl Önce

Arkadaşlar yapılan onca Ataman’ın içinde hak eden layık olan sadece Ramazan bilgiç olmuş gerisi boş bom boş görürsünüz üç beş aya hepsi tekrar değişir

Taşerona ve personele????????
Taşerona ve personele???????? - 2 yıl Önce

Taşeron un kadro hayalleri yalan olacak galiba yav çok mı iyi oldu bilemedim şimdi arkadaşlar yıl içinde anlarız gerçi gerek yok kadro yoksa kalmaya gerek yok çıkalım da ayak işlerini kendileri hallettsin fatih kovar kesin bizi personel için iyi oldu nekadar müfettiş yardımcı sı feto açığa alınan var yar bu adamlar fetö açığa alınıp ünvan düşürme yapılıp tekrar göreve alınıp devam ettiler sorum şu neye göre alındı neye göre geri verildi bu hızlı gidiş nedir! Ben ne tanırım ne bilirim direk netce bunu sorarım tarımdan haber muhtar oldu babası rütük de ondanmı.

Çok iy
Çok iy - 2 yıl Önce

Merak ediyom fatih diyim neyse karışmayacam ama Gereksiz verin bir kooparatif başına bakalım satış yapa biliyormu sonra alın ordan oraya. Çok tehlikeli bir karar bu

Daldan dala bir
Daldan dala bir - 2 yıl Önce

Bu kurumda yönetim karar alırken kendini düşünerek alıyor. alın taşerona da karar bu cocuk lar burda içimizdeki yara yakışıyor mu sizlere görmezden gelmek onlar da bir oh desin?? Nerde bunu yapacak her genel müdür gitmeye yakın tanıyor yada seçime yakın tanıyor tam oldu deniyor olmuyor sağlık olsun ne diyelim önemli olsa idi galiba çoktan alınırdı kadroya görüyoz nasıl yer değişikliği yapıldığını taşeron lar olarak bizde bu kararın alınmasını bekliyoz Üniversite mezunu temizlik işcisi saygılarımla yazım eğer birine dokundu üzüdü isem üzülün acıyı çeken bilir.

Yorumsuz
Yorumsuz - 2 yıl Önce

Arkadaş sizde adam beğenmiyorsunuz bakım muaz bey nasıl hızlı başladı eski görevine ilk iş olarak kardeşini ank böl müd yrd atadı bir dahaki ayada vekaleten böl müdürü olacakmış olmasınmı çiftçinin canı çıkıyor borç ödemekten bizim kurum makam mevkii yurt içi yurt dışı onlarca makam aracı hep saltanat peşinde saka kuşları ötüyor ama bu defa geçenkindende kısa sürecek ötüşleri çok kişiyi ekmeğinden eden ms aynı sonla karşı karşıya kalacak İnşallah yaşasın zalimler için cehennem

Bu ne iş ya harbi boş muhabbet
Bu ne iş ya harbi boş muhabbet - 2 yıl Önce

Almanya sempatizanı nazi kültürü çok yaşasın hayırlı olsun faticiğim baba show oğul show


banner151