Tarım Kredi Bölge Birliklerinde Genel Kurullar devam ediyor

Tarım Kredi Kooperatifleri Bölge Birliklerinde Genel Kurullar devam ediyor. Bugüne kadar sekiz bölge birliğinin genel kurulu yapılırken, geri kalan dokuz bölge birliğinin genel kurulları da 30 Mayıs'a kadar yapılacak.

Tarım Kredi Bölge Birliklerinde Genel Kurullar devam ediyor
banner200

Genel Kurullarda Tarım Kredi Kooperatiflerinin faaliyetleri hakkında bilgi veren Başkan Selahattin Külcü, “Tarım Kredi Kooperatifleri, ülkemizin her bölgesinde çiftçimizin yanındadır. Mensubu olmaktan gurur duyduğumuz köklü ve güçlü bir kuruluş olan Tarım Kredi Kooperatifleri, çiftçilerimize, Türk tarımına ve Türk ekonomisine güç katmaktadır. Böylesine güçlü bir teşkilatın mensubu olmaktan gurur duyduğumu belirtir, Genel Kurulumuzun hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum." açıklamalarında bulundu.

Genel Müdür Fahrettin Poyraz ise, “Tarım Kredi Kooperatifleri olarak ülke tarımına böylesine emeği, katkısı olan bir kurumun parçası olmaktan ve değerli mesai arkadaşlarımla birlikte bu önemli vazifeyi omuzlamaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Türkiye'nin en büyük çiftçi kuruluşu olarak, hükümetimizin ve bakanlığımızın da destekleriyle çok önemli projelere imza attık, aynı kararlılıkla çalışmaya, hizmet vermeye devam edeceğiz. Olağan genel kurulumuzun Tarım Kredi Kooperatiflerine, çalışanlarımıza, çalışma hayatımıza, üreticilerimize, aziz milletimize hayırlar getirmesi temennisiyle hepinizi en derin saygılarımla selamlıyorum" ifadelerini kullandı.

ANTALYA BÖLGE BİRLİĞİ

Genel Kurula; Tarım Kredi Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü, Genel Müdür Dr. Fahrettin Poyraz, Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Ethem Üstüner, Genel Müdür Yardımcısı Muaz Saka, Antalya Bölge Müdürü İbrahim Kamil Kabalar, İnsan Kaynakları Daire Başkanı Fatih Zekeriya Yerlikaya, Merkez Birliği Strateji Geliştirme ve Teşkilatlandırma Daire Başkanı Şaban Kırmızı, Antalya Bölge Müdür Yardımcıları Sezai Yıldırım ve Nadir Yüksel, kooperatif yetkilileri ile temsilcileri katıldı.

KÜTAHYA BÖLGE BİRLİĞİ

Genel Kurula; Tarım Kredi Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü, Genel Müdür Dr. Fahrettin Poyraz, Genel Müdür Yardımcısı Muaz Saka, Kütahya Bölge Müdürü Özkan İnci, bölge müdür yardımcıları, kooperatif yetkilileri ile temsilcileri katıldı.

KONYA BÖLGE BİRLİĞİ

Genel Kurula; Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü, Genel Müdür Dr. Fahrettin Poyraz, Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mesut Ölmez, Genel Müdür Yardımcısı Muaz Saka, İnsan Kaynakları Daire Başkanı Fatih Zekeriya Yerlikaya, Merkez Birliği Strateji Geliştirme ve Teşkilatlandırma Daire Başkanı Şaban Kırmızı, Konya Bölge Müdürü Mustafa Odabaşoğlu Konya Bölge Müdür Yardımcıları Seyithan Kartbaba ve Yakup Kasal, kooperatif yetkilileri ile temsilcileri katıldı.

İZMİR BÖLGE BİRLİĞİ

İzmir Bölge Birliğinin 11. Olağan Genel Kurulu; İzmir Valisi Erol Ayyıldız, Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü, Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Karakaya, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, Genel Müdür Yardımcısı Muaz Saka, Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, 1. Hukuk Müşaviri Mücahit Çetin, İnsan Kaynakları Daire Başkanı Fatih Zekeriya Yerlikaya, Strateji Geliştirme ve Teşkilatlandırma Daire Başkanı Şaban Kırmızı, Bölge Müdürü Mehmet Tevfik Ongun, birim müdürleri ve bölge müdür yardımcıları, Bölge Birliği temsilcileri ve görevli personelin katılımı ile gerçekleşti.

BALIKESİR BÖLGE BİRLİĞİ

Balıkesir Bölge Birliğinin 12. Olağan Genel Kuruluna; Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü, Genel Müdür Dr. Fahrettin Poyraz, Genel Müdür Yardımcısı Muaz Saka, İnsan Kaynakları Daire Başkanı Fatih Zekeriya Yerlikaya, Strateji Geliştirme ve Teşkilatlandırma Daire Başkanı Şaban Kırmızı, Balıkesir Bölge Müdürü Vedat Altın, birim müdürleri ve bölge müdür yardımcıları, Bölge Birliği temsilcileri ve görevli personel katıldı.

TEKİRDAĞ BÖLGE BİRLİĞİ

Genel Kurula; Tarım Kredi Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü, Merkez Birliği Denetçisi İlhan Saltık, Genel Müdür Dr. Fahrettin Poyraz, Genel Müdür Yardımcısı Muaz Saka, Tekirdağ Bölge Müdürü Ergin Çubukcu, İnsan Kaynakları Daire Başkanı Fatih Zekeriya Yerlikaya, Merkez Birliği Strateji Geliştirme ve Teşkilatlandırma Daire Başkanı Şaban Kırmızı, Teşkilatlandırma Müdürü Vejdi Yiğit, Mevzuat ve Uyum MüdürüAhmet Yıldırım, kooperatif yetkilileri ile temsilcileri katıldı.

ANKARA BÖLGE BİRLİĞİ

Genel Kurula; Tarım Kredi Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü, Genel Müdür Dr. Fahrettin Poyraz, Genel Müdür Yardımcıları Muaz Saka, M. Fevzi Yücetepe, Özgür Güven, Ahmet Bağcı, Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanı Mehmet Güneş, Ankara Bölge Müdürü Veli Altunkaş, Merkez ve Ankara Bölge Birlikliğinden yetkililer ile temsilcileri katıldı.

TARIMDANHABER

banner207
YORUM EKLE
YORUMLAR
taşeron hayırlı olsun
taşeron hayırlı olsun - 3 yıl Önce

taşeronuna sahip çıkmayan tarım kredi ne yaparsa yapsın altın tepsi ile gezseniz neolur .Ama Son sözü göreceğiz sizin işiniz değil irfan bey ile ayhan beyin işi bu biz anladık sendika da kendi si için çalışıyor . allah okadar büyük ki eyy Gidi Deliçoban .

Liyakat
Liyakat - 3 yıl Önce

Bu Bölge genel kurulları şu andaki idarecilerin son genel kurulları olacak inşallah. Ne kadar bilgisiz ve iş bilmez idareci varsa 2014 yolundan sonra göreve geldiler. Bölge müdürleri YK üyelerine ve genel müdüre yağcılıktan başka bir şey yapmıyorlar. Muavinlerde nasıl bölge müdürüolurum diye uğraşıyor. Sayın merkez birliği yetkilileri Bölgeleri gizlice bir araştırın personelin ne kadar lakayt oldukları işe geç geldikleri bazen gelmedikleri. Bu durumlara bölge müdürlerinin müdahale etmediği, birde bölge teftişine gönderdiğiniz müfettişlere herşeyi görmeyin demeyin. Adam gibi teftiş yapsınlar. Neyse 25 Nisa’n sabahı bütün dosyalar savcılara verilip bütün idareciler gideceğiiçin bir Sudan’a yaşayın.

fetö
fetö - 3 yıl Önce

bu müdürlerin ve müdür yardımcalarının alayını fetö den açığa alınmadımı bir çoğu böyle sendika sı çevresi sağsol baskı ile geri gönderdi örnek vermek çok ama tekrar aynı mevkiye geri getirilmeleri saçmalık bu kurum da ciddi bir fötü oluşumu söz konusu ayrıca mobing yapan müdürler de var k.bakmayın gerçekler acı .

Deliçoban
Deliçoban - 3 yıl Önce

Şu taşeronu beyen meyen ler varya cenabı mevlam onları taşeron dan daha beter etsin. Ceken bilir

bizi unuttunuz
bizi unuttunuz - 3 yıl Önce

Bizler tarım kredide çalışan taseronlar olarak bizim de hakkımız olan kadrolarımızı hakkettiğimizi düşünüyoruz... Sayın cumhur başkanım sayın bakanlarımız Bizleri de hatırlayın hatırlatın lütfen ama lütfen....

Bakan Tamam Reıs Devam
Bakan Tamam Reıs Devam - 3 yıl Önce

Tarım Bakanlığı MHP ye geçeceği için bazı arkadaşlar ufaktan vedalassınlar. Kurumda da MHP li geçinenler heveslenmesınler...

Keşke biraz gözünüzü açsanız
Keşke biraz gözünüzü açsanız - 3 yıl Önce

Sayın Külcü ve Muaz saka bir olup kurumu ne hale getirdiler.Her gün yeni yeni Bursa kooperatiflerden merkez Birliğine atanan personellerden haberiniz varmı. Türkiye Bursa'dan mı ibaret .Fetöden dolayı görevden alinan adamın kurumda ne işi var.Bunlarin oyununa gelmeyin gelmeyin ki hakkaniyet kurumda tesis edilsin.Kurumu düzelteceğinizden şüphem yok genel müdürüm Allah yardımcınız olsun.

banner151

banner251