Tarım Kredi 45 personel alacak

Tarım Kredi Kooperatifleri, kooperatif görevlisi ve ziraat mühendisi alacak. Kooperatif görevlisi ve ziraat mühendisi alımı için ilana çıkan Tarım Kredi Kooperatifleri, başvuruların 10 Aralık'ta başlayacağını, 28 Aralık'ta ise sona ereceğini duyurdu. Ortak ve personel çocuklarına da yüzde 20 kontenjan ayrıldı.

Tarım Kredi 45 personel alacak
banner200

Tarım Kredi Kooperatifleri, Ankara Bölge Birliği'ne bağlı 'Çankırı, Çorum, Kastamonu, Ankara ve Kırıkkale kooperatiflerinde çalıştırılmak üzere kooperatif görevlisi ve ziraat mühendisi olarak 45 personel alacak.

ALINACAK PERSONELLER

Buna göre; ön lisans ve lisans mezunu kooperatif görevlisi olarak 33, ziraat mühendisi kadrosuna da 12 kişi olmak üzere toplam 45 kişi işe alınacak. Ziraat mühendisi kadrosuna alınacaklarda, bölüm ve KPSS şartı aranmayacak ancak bitki koruma ürünleri bayilik veya toptancı izin belgesi olanlar başvurabilecek.

BAŞVURULAR 10 ARALIK'TA BAŞLAYACAK

Başvurular 10 Aralık'ta başlayacak, 28 Aralık'ta sona erecek. Adaylar müracaatlarını 'Ankara Bölge Birliği GMK Bulvarı No: 58 / 06570 Maltepe/Ankara' adresindeki Ankara Bölge Birliğine yapabilecekler. Ankara Bölge Birliği dışındaki bölge birliklerine yapılan başvurularla posta yoluyla yapılan müracaatlar kesinlikle dikkate alınmayacak.

İKAMET ŞARTI ARANACAK

Ankara Bölge Birliğine bağlı Kooperatiflerde istihdam edilecek personel adayının veya ailesinin (başvuruda bulunacak adayın anne, baba veya eşinden herhangi biri) Ankara, Çorum, Kırıkkale, Kastamonu, Çankırı il sınırları içerisinde son 6 aydır ikamet ediyor olması gerekiyor.

30 YAŞIN ÜSTÜNDEKİLER BAŞVURAMAYACAK

14.01.2019 tarihi itibariyle 30 yaşından büyük olmamak, (14.01.1989 ve daha sonra doğanlar müracaat edebilirler.)

ORTAK VE PERSONEL ÇOCUKLARINA KONTENJAN AYRILDI

İl bazında alınacak personel sayısının yüzde 20'si oranında (Lisans, Önlisans ve Ziraat Mühendisi kategorileri ayrı ayrı değerlendirilecek) ortak ve personel (eski personel dâhil) çocuklarına kontenjan tanınacak. Bu kontenjan kapsamındaki adaylar KPSS puan türüne göre yapılacak genel sıralamaya tabi olmaksızın, kendi aralarında ilgili KPSS puanı ile sıralamaya tabi tutulacak.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yine kandırıldık
Yine kandırıldık - 3 yıl Önce

Eeee ne oldu vaatlerde taşeron işçiler taşeron işçiler,diyenler nerede kadro , enflasyon rakamları düşük gösteriliyor neden maaşlara az zam yapmak için sanki çok alıyoruz ya aldığımız maaş "yol,yemek,agi,yle 1946 TL neden ama biz bu kurumda hakkıyla çalışmıyor muyuz acaba gerçekten bazen bu soruyu kendime soruyorum cvb bulamıyorum gerçekten artık sayın yönetim kurulu başkanı olur , sayın genel müdürümüz olur ne olursunuz biz kooperatiflerde gerek bölgede hizmetlileri kadroya dahil etmelerini temenni edrim inşallah haklarımız da verilir hayt çok phalasti hamallık bile kurtrmiyor yani yetmiyor, 4 kişilik bir aileye ev kirası, mutfak, faturalar, 1 çocuğu da okula gönderiyrum okul masrflarını bile krşılayamıyorm gerçekten zor yinde şükürler ols

Taşeron hayır duası
Taşeron hayır duası - 3 yıl Önce

Taşeron kardeşlerim selamlar lobi liyakat bilmeyen liyakatcılar çalışıyor seçim vaadi oldunuz söz ler verildi görün kıymetinizi yazıklar olsun... İçimizde çalışan Üniversitesi mezunu hamal lar var ken tebrikler ayakta alkış...

ne için alım
ne için alım - 3 yıl Önce

ziraat mühendisi alıp 1- bölge müdürlüklerine çekmek . 2-bölgelerde şef yapmak 3- müdür yardımcısı yapmak 4-bölge müdürü yapmak 5-merkeze almak .. neden alım yapıyorsunuz ki yeterinden fazla var yanlış pozisyonlara aldıran sizlersiniz . ihtiyaç yok ken var eden sizler siniz kooparatifler ziraat mühendisi için can atarken bunları değişik pozisyonlarda değerlendirmek saçma . bakın merkezlerde nerde ne iş üzerlerindeki taytıl iş tanımı nedir( ziraat mühendisi 1- muhasebecimi .2-mazot sorumlusumu 3- hamal mı 4-satış elemanımı 5 -sigortacımı 6-bilgisayar mühendisi teknikerimi ---ihtiyaca göre alım yapılmadığı belli devamlı ihtiyaç var diyip adam alıyorsunuz boş insan kalabalığı) elinizdeki personeller nerede ne iş yapıyor !! bir sunum alın.

Hic hos degil
Hic hos degil - 3 yıl Önce

Alacaklarin isminide yazsalarmis baska kimse basvurmasin.Ne sacma bir ilan sartlari tasiyan muhtemelen o sayida kisi vardir .Bu kadarda gozumuze sokulmasin.

Neden
Neden - 3 yıl Önce

Halihazırda yetişmiş pırlanta gibi gençler var kooperatiflerde imcden siz gidip dışarıdqn alıyorsunuz en az 3sene geçiyor işi öğrenmeleri için

tarım kredide adalet
tarım kredide adalet - 3 yıl Önce

Bir tarafta yetişmiş personeli emekli ediyorlar diğer taraftan yeni personel alıyorlar, personel maliyetlerini düşürme adına güzel bir uygulama...Peki emekliliği dolduğu halde emekli edilmeyen Bölge Birliğinde ve kooperatiflerde çalışan bazı personeller neden emekli edilmez...bunların ayrıcalığı nedir...kooperatifte çalışan hizmetliyi emekli edeceksin ama sıra bölge müdürüne gelince duracaksın...bu işin adaletini birisi çıkıp açıklasın lütfen...

Yorumlar Gerçekler
Yorumlar Gerçekler - 3 yıl Önce

Çoktan dır bu taşeron arkadaşların yorumları var. Bu ne duyarsızlık... Acil çözülmeli bı sorun arkadaşlar istekleri TKK için kolay.!!! Üniversitesi mezunu bir çoğu bu görüntüyü görüp duyarsız kalmak vicdan meselesi..

30 yaş şartı çok saçma
30 yaş şartı çok saçma - 3 yıl Önce

Bu 30 yaş saçmalığı ne zaman son bulucak acaba .Bu durumu şikayet edicez ilgili makamlara.Amaç ne acaba piyasada binlerce tecrübeli Ziraat Mühendisi varken neden 30 yaş ?????


banner151

banner251