Tarım Kredi 39 yaşında

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği'nin 39'uncu kuruluş yıldönümü nedeniyle Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü ve Genel Müdür Ayhan Karayama bir mesaj yayınlandı.

banner247
Tarım Kredi 39 yaşında
banner200
banner217

Külcü, mesajında Tarım Kredi'nin Türkiye'de kooperatifçiliğin lokomotifi olduğunu belirterek, “Ülkemizin kalkınması için, hükümetimizle el ele vererek, gayretli çalışmalarımızı sürdürecek, çiftçilerimizin güven kapısı olmaya devam edeceğiz" dedi.

HAKLI GURURUNU YAŞIYORUZ

Genel Müdür Ayhan Karayama da mesajında, Merkez Birliği'nin 39 yaşına erişmesinin haklı gururunu hep birlikte yaşadıklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Göreve gelişimden bu yana çok uzun bir zaman geçmemesine karşın, bu süre zarfında Tarım Kredi'nin üreticiler için, ortakların da Tarım Kredi için ne kadar büyük bir önem taşıdığına bir kez daha tanık oldum.Kurumumuzun varlık sebebi olan ortaklarımızın memnuniyetini sağlamak bizim öncelikli hedefimiz. Bu amaçla başladığımız gayretli çalışmalarımıza, önümüzdeki günlerde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığımız ile koordineli bir şekilde devam edeceğiz.1863'ten bu yana Ülkemiz tarımına katkı sağlayan Tarım Kredi ailesi olarak nice uzun yıllar, ortaklarımıza ve emektar çiftçimize destek olmak temennisi ile Merkez Birliği'mizin 39. kuruluş yıldönümünü yürekten kutluyorum"

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2019, 13:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
 MUSTAFA SÖYLEMEZ
MUSTAFA SÖYLEMEZ - 4 yıl Önce

DEVLET FETOCULARI TEMİZLİYOR TARIM KREDİDE GARİBAN AKP LİLERİ TEMİZLİYORLAR EY DEVLET BABA SESİMİZİ DUY

İşten atmalar
İşten atmalar - 4 yıl Önce

Ben de sizleri kutluyorum. Günahsız insanları işten çıkardığınız için. Bu dünyada namaz kılarak kendinizi kurtaracağınızı mı sanıyor sunuz.??? Diğer dünyada kul hakkıyla nasıl hesap vereceksiniz

MUSTAFA SÖYLEMEZ
MUSTAFA SÖYLEMEZ - 4 yıl Önce

TARIM KREDİNİN 39 UNCU YILINIMI KUTLUYACAGIZ BENCE BU İSMİN DEGİŞMESİ GEREK FETOCULARI TOPLAMA MERKEZİ OLMASI GEREK DEVLET TEMİZLİYOR TARIM KREDİYE DOLDURUYORLAR FETOCU TOPLAMA MERKEZİ

MERKEZ BİRLİĞİ
MERKEZ BİRLİĞİ - 4 yıl Önce

TARIM KREDİ A.KARAYAMA'DAN İTİBAREN ARTIK BAKANLIKTAN YÖNETİLMEKTEDİR.HAYIRLI OLSUN!!!!!

Genel müdür
Genel müdür - 4 yıl Önce

Çok kul Hakkına girdin çok

- 4 yıl Önce

Sen önce yönetim kurullarına atadığın ve maaşlarını zamlı verdiğin üyeleri de bana!!! Çifçi hakkımdan bahsetme!!!

Yav he!
Yav he! - 4 yıl Önce

Bana göreve geldikten sonra yaptığın olumlu bir şey de! Tarım Kredi'nin sonunu sen getirecektin ki; Bakan gidiyor sen de onla gideceksin... Binali Bey icabınıza bakar... Müslümana yaptığın eziyet ramazan gelmeden son bulacak!

Vizyon yok.
Vizyon yok. - 4 yıl Önce

Maalesef her şey eski taś eski hamam devam edecek.Kurum delilere verdiği değeri dürüst çalışkan insana vermiyor.Kurumda yetişmiş değerli insanların bir kısmı kendi ayriliyor,diğerlerinde genel müdürlük sepetliyor.durumu biraz iyi olan Kurumda kalmıyor.kalmak isteyenler ise kendine faydası olmayan personel çoğunlukla.kendi bindiği dalı kesen kurum bakalım ne kadar yaşayabilecek.

banner248

banner151