Tarım Bakanlığında Tarım Kredi hareketliliği!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında Tarım Kredi hareketliliği. Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Ayhan Karayama'nın akşam saatlerinde Bakanlığa çağrıldığı kaydediliyor. Bu hareketlilik Tarım Kredi Kooperatiflerinde bir değişikliğe gidileceği şeklinde yorumlandı.

Tarım Bakanlığında Tarım Kredi hareketliliği!
banner200

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Ayhan Karayama'nın akşam saatlerinde Tarım Bakanlığına çağrılarak Bakan Fakıbaba ile görüştüğü kaydediliyor. Ancak bu görüşmenin normal bir görüşme olmadığı iddia edilirken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile Tarım Kredi Kooperatiflerinde bir değişikliğe gidileceği ifade ediliyor.

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bay bay hepiniz
Bay bay hepiniz - 4 yıl Önce

Hesap günü geldi. Kurumu ve iştiraklerini keyfine göre yöneten, 1 kilo fındık almadan 4 adet fındık expwrtizi getirip aylarca maaş odeten, tarnette akrabasına 1 yılı dolmadan 2 sefer maaş düzenlemesi yaptıran, 150 bin dolarlık video konferansı 471 bin dolara aldırtan ve bu sistemi tarım krediye alınması için çaba harcıyan birim müdürü, kurumun içi boşaltılırken sessiz kalan teftiş kurulu, şirket yönetim kurul üyeleri, yakınından bom gübresi siparişine zorlayan daire başkanı güle güle.

Adalet
Adalet - 4 yıl Önce

Bu ülkede adalet varsa tmo tarim kredi yönetimi komple değişir önceki bakanı yediler fakibabannin üstüne oynuyorlar amaç belli gitmeyip iyice batırmak kurumları yandaşı yoldaşı ihya etmek

Mertçe
Mertçe - 4 yıl Önce

Ayhan karayama bey eğer görevden alınacaksa aynı zamanda yargılanmalı suçlu veya suçsuzsa ortaya çıkarılmalıdır kamuoyunda haberler iddialar Bu kadar yoğunken bu havada kalmamalıdır saygılar. Sadettin beyefendinin okuruyum sitenizi onun sayesinde keşfettim çok değerli işler yapıyorsunuz Türk tarımının nabzı iyi tutan bir mecraya ihtiyaç vardı teşekkürler.

The end
The end - 4 yıl Önce

Daha karayama ya gorev falan vermezler sonu kotu oldu bakanlik musaviri olarak oturur sayin genel mudurum

Saadettin  İnan
Saadettin İnan - 4 yıl Önce

Tarım Kredi'de son 18 aydır yaşanan felaketi gözler önüne seren ve bu süreçte hiç bir menfaat teklifine ve hiç bir tehdite aldırmadan görevini hakkıyla yapan Saadettin İnan'dan Allah razı olsun. Bu süreçte yaşananları uzun bir makale ile bizimle paylaşmasını umuyor ve çalışma hayatında kendisine başarılar diliyoruz.

Öneri
Öneri - 4 yıl Önce

KİM KUL HAKKI YEMISSE HEPSİ GITSIN TMO G.MUDUR SIRASI GELIR IŞALLAH

Davutoğlu
Davutoğlu - 4 yıl Önce

Bunca bilgi ve belgeye rağmen Bakanlık, yargı, denetçiler, yönetim kurulu, teftiş kurulu ve kurum üst düzey yöneticilerin 1-2 si hariç hepsi kör,sağır kesilip dilleri lal olmuşken ehli vicdan ve cesaret sahibi bir avuç insan yanlışlara karşı çıktı ve mücadele verdi. Ve Allah'ın yardımı en sonunda geldi, Cumhurbaşkanı olaya el koydu. Ve artık şimdi hesap verme zamanı, sadece koltuğu bırakmakla kurtulamazsınız!..

Degisim
Degisim - 4 yıl Önce

Hayırlı olsun..


banner151

banner251