Tarım Bakanı Fakıbaba, Tarım Kredi heyetini kabul etti

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği heyetini kabul etti. Heyet, Bakan Fakıbaba'ya hayırlı olsun dileklerini iletti. Tarım Kredi, ziyaret sonrasında kısa bir açıklama yaparken çok sayıda fotoğraf paylaştı.

Tarım Bakanı Fakıbaba, Tarım Kredi heyetini kabul etti
banner200
banner217

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba'nın Tarım Kredi heyetini kabulünde; Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü, Genel Müdür Ayhan Karayama ile Merkez Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri hazır bulundu.

Ziyaretle ilgili Tarım Kredi'den yapılan kısa açıklamada, Başkan Külcü ve Genel Müdür Karayama'nın Tarım Kredi ve iştiraklerinin faaliyetleri hakkında Bakan Fakıbaba'ya bilgi verildiği belirtildi.

Bakan Fakıbaba da sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada; “Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Selahattin Külcü, Genel Müdür Sayın Ayhan Karayama ve yönetimini Bakanlığımızda ağırladık" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tarım Kredi yeni ufuklara
Tarım Kredi yeni ufuklara - 3 yıl Önce

İnş. birkaç gün sonra Tarım kredi'de yeni bir dönem başlayacak. Yeni Genel Müdürün iki önemli işi var birincisi son 20 ayda meydana gelen tahribatı gidermek, ikincisi bunun müsebbiplerinden (talimat veren, yardım eden, ses çıkarmayan, yol gösteren, icra eden) kim varsa hepsinden hesap sormak dosyaları hızla hazırlayıp yargıya sevk etmek. Ve hemen memleketin ve çiftçinin sorunlarına çözüm üretecek projeleri hayata geçirmek. Allah yardımcıları olsun.

Müfettiş
Müfettiş - 3 yıl Önce

Hayırlı olsun arkadaşlar tkk yeni genelmüdürümüz?

Müfetiş
Müfetiş - 3 yıl Önce

Arkadaşlar sayın bakanım benim herşeyden bilgim var gereken neyse yapılacagını söyledi ttk ya gecmiş olsun sagolun sayın bakanım cifcinin tostdu fakı baba teşkkürle Allah yar ve yardımcınız olsun bakanım

Müfettiş
Müfettiş - 3 yıl Önce

Arkadaşlar hayırlı bayramlar diliyorum hepinize bayramdan sonra bildiyimiz tanıdıgımız yeni genel müdürümüz bayram sonrası görevine başlıyor canabı allah yar ve yardımcısı olsun inşallah cok sevineceksiniz nasip olursa yakından tanıdıgınız birisi ?

AZ KALDI
AZ KALDI - 3 yıl Önce

Tkk dan ayrılmış olsamda kalbimde bu kurumun yeri çok farklı tkk yı çok seviyorum Sağlam bir duyum ve kesin bilgi En geç haftaya cuma gününe kadar yeni genel müdür arslanlar gibi tkk da ki görevine başlayacak inşallah bu kurum ve çalışanları için hayırlara vesile olur.

Hayirli olsun
Hayirli olsun - 3 yıl Önce

Tkk venel muduru degisti arkadaslar resmiyet kazanmasi bekleniyor. Tkk camiasina hayirli ugurlu olsun sifai olarak mutabakata varilmis olup devlet buyuklerimiz degismesi yonunde karara varmistir. Yeni tkk genel muduru calismalarini yapmis olup resmi olarak atanmayi beklemektedir bayramdan sonra tkk da yeni bir sayfa acilacagindan hic kimsenin suphesi olmasin.

Müfettiş
Müfettiş - 3 yıl Önce

Nekadar birilerinin danışmanını genel müdür yardımcısıda yapsan ve kayınbiladerinide genel müdür yardımcısıda yapsan ttk gp hepsi boş takdir ilahi tecelli etdi sonunda ttk ya hayırlı olsun sagolun sayın bakanım allah razıolsun sizden

Müfettiş
Müfettiş - 3 yıl Önce

Hayırlı olsun kurumumuza eetme mulma dünyası kimsenin ekmeyiyle oynamayacaksın bu işler böyle şimdiden hazırlıgınızı yapın Allahın Ateleti sonsusdur buböyle bilinen teşekkürler sayın bakanım cifte bayram kurum icin tekrar hayırlı olsun yeni genel müdürümüzde görevinde başarılar dileriz ?


banner151

banner251