Sivas Bölge’de 200 traktörün muayenesi yapıldı

Sivas Bölge Birliği'ne bağlı Sızır Tarım Kredi Kooperatifi girişimiyle 200 traktörün muayenesi yapıldı.

banner255
Sivas Bölge’de 200 traktörün muayenesi yapıldı
banner200

Sivas Bölge Birliği ortaklarına yönelik hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Bölge Birliği, Merkez Birliği Sigorta Müdürlüğü tarafından başlatılan proje kapsamında; Tarım Kredi Kooperatifleri araç muayene hizmetine Sızır Tarım Kredi Kooperatifi'nden start verdi.

Sızır Tarım Kredi Kooperatifi girişimiyle gezici araç muayene istasyonunca Sızır merkezde civar köylerdeki 200 traktörün muayenesi yapıldı.

Proje hakkında düşüncelerini dile getiren Sivas Bölge Müdürü İsmail Köse; “Ortaklarımızın köylerinden traktörlerini il ve ilçe merkezlerine getirerek vize yaptırmaları alabildiğine zorlu ve sıkıntılı bir süreç. Bu proje ile çiftçiler açısından zaman kaybı önlenmiş, zorlu ve sıkıntılı süreç sona ermiştir. Kurum olarak ortaklarımızın her türlü ihtiyacını karşılamayı ve sorunlarını yerinde çözmeyi kendimize görev edindik. Ortaklarımızdan gelen talepleri dikkate alarak önemli bir hizmeti ortağımızın ayağına götürdük. Bu projeyi Sivas iline bağlı 29 kooperatifimize de yaymak istiyoruz. Projeye katkı sağlayan personelimize, gezici muayene istasyonları ile çiftçimize hizmet sağlayan TÜVTÜRK yetkililerine ve projeye destek veren ortaklarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Sızır Tarım Kredi Kooperatifi'nde kurulan gezici traktör muayenesi etkinliğine, TÜVTÜRK'ün istasyon amirliği yetkilileri, Tarım Kredi Kooperatifleri Sivas Bölge Müdür Yardımcıları Fatih Oğuzhan ve Adem Yalçın, Kooperatif Yetkilisi Mustafa Söker ile çok sayıda çiftçi ve ortak katıldı.

YORUM EKLE
banner151

banner251