Müsteşar Pakdil’e ziyaret

Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kumaş, Genel Müdür İrfan Güvendi, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Denetçiler Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Nihat Pakdil'i makamında ziyaret etti.

Müsteşar Pakdil’e ziyaret
banner200
banner217

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette Müsteşar Pakdil, “Tarım Kredi Kooperatifleri'nin yeni yönetim kurulu ile çok daha başarılı işlere imza atacağına inanıyorum. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.” sözlerini kaydetti.

Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kumaş ise Tarım Kredi Kooperatifleri adına çok başarılı işlere imza atma gayreti içerisinde olacaklarını ifade ederek, “Faaliyetlerimizde Bakanlığımız ile koordineli çalışmak hedefindeyiz. Tek gayemiz Türk çiftçisinin buna bağlı olarak da Türk tarımının kalkınmasıdır.” dedi.

Genel Müdür Güvendi ise yakın zamanda Müsteşarlık görevine atanan Pakdil'e yeni görevinde başarılar dileyerek, “Emektar Türk çiftçisinin sürdürülebilir bir ekonomik refaha kavuşması için Bakanlığımız ile beraber her türlü fedakarlığı yapmaya hazırız.” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
banner151

banner251