Merkez birliği yönetiminde devir teslim töreni

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği'nin 5 Nisan'da yapılan 10. Olağan Genel Kurulunda seçilen Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri ve Denetçiler ilk toplantılarını yaptılar.

Merkez birliği yönetiminde devir teslim töreni
banner282

Genel Müdür İrfan Güvendi'nin de katıldığı toplantıda Varol Yıldız, eski Yönetim Kurulu Üyeleri adına Yeni Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun temennisinde bulunarak, görevlerinde başarılar diledi.

Üyeleri yeni görevlerinden dolayı kutlayan Genel Müdür Güvendi de “Yöneticiler olarak bizim uyum içerisinde çalışmamız, kurumuzun işleyişine de büyük ölçüde yansır. Bu bilinçten hareketle yeni kadronun Kurumuz, Türk Çiftçisi ve Ülkemiz adına hayırlı olmasını diliyorum.” dedi. Güvendi ayrıca şimdiye dek vermiş oldukları hizmetlerden ötürü eski yönetim kurulu üyelerine de teşekkür ederek bundan sonraki sürecin kendileri için de hayırlı olmasını diledi.

Diğer yandan Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri ve Denetçilerle bir araya gelen Genel Müdür Yardımcıları Hüsamettin Gülhan, Sefa Çağlayan ve Ayhan Cürebal ile Gübretaş Genel Müdürü Şükrü Kutlu da yeni sürecin herkes için hayırlı olması temennisinde bulundular.

YORUM EKLE
banner151