Kütahya ve Antalya Bölge Birlik genel kurulları yapıldı

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Kütahya ve Antalya Bölge Birliğinin 12. Olağan Genel Kurulları yapıldı. Genel Kurullara Tarım Kredi Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü, Genel Müdür Fahrettin Poyraz ve Merkez Birliği Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Kütahya ve Antalya Bölge Birlik genel kurulları yapıldı
banner200

Tarım Kredi Kooperatifi Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Selahettin Külcü, genel kurullarda yaptığı konuşmada “Tarım Kredi Kooperatifleri, ülkemizin her bölgesinde çiftçimizin yanındadır. Mensubu olmaktan gurur duyduğumuz köklü ve güçlü bir kuruluş olan Tarım Kredi Kooperatifleri, çiftçilerimize, Türk tarımına ve Türk ekonomisine güç katmaktadır. Böylesine güçlü bir teşkilatın mensubu olmaktan gurur duyduğumu belirtir, Genel Kurulumuzun hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” diye konuştu.

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdür Fahrettin Poyraz ise Kütahya ve Antalya Bölge Birliği genel kurullarında yaptığı konuşmada “Kurumumuz sadece ortaklarımıza değil tüm Türkiye'ye hitap eden önemli ve güzide bir kurumdur. Üreticilerimizin ürünlerinin değerlendirilmesinde, emeklerinin karşılığını bulmasında Lisanslı Depoculuk faaliyetlerinin büyük önemi var. Kurumumuz bu alanda Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından biri olması için çalışmalar yürütüyoruz. Bakanlığımızın da desteği ile projelerimiz en kısa sürede faaliyete geçecektir” dedi.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
banner151

banner251