Kütahya Bölge Birliği ilk yarıyı değerlendirdi

Kütahya Bölge Birliği'ne bağlı kooperatiflerin ilk 6 aylık değerlendirme toplantıları dört il merkezinde gerçekleştirildi.

banner255
Kütahya Bölge Birliği ilk yarıyı değerlendirdi
banner200

Düzenlenen toplantılarda kooperatiflerle; ilkbahar dönemi faaliyetlerinin yanında, 2015 yılı sonbahar döneminde yapılacak faaliyetler ile ilgili kapsamlı değerlendirmeler yapıldı.

Bölge Müdürü İsmail Hakkı Bücük yaptığı değerlendirmede; “Ürün alımlarıyla başlayan, ikinci 6 ayda; satış ve pazarlama faaliyetleri, krediler, sigortacılık ve yeni ortak kaydı konularında mevcut potansiyel içerisinde daha fazla üreticiye ulaşacağız. Faaliyetlerimizi geliştirme yönünde gayretli çalışmalarımız artarak devam edecektir.” dedi.

06 Ağustos'ta Bölge Müdürü İsmail Hakkı Bücük Kütahya Bölge Birliği'ni ziyaret eden Merkez Birliği Pazarlama Müdürü G. Hakan Şahin ve Tedarik ve Pazarlamadan Sorumlu Bölge Müdür Yardımcısı Özkan İnci'yle Bölge Birliğince yapılan çalışmalar ve pazarlama faaliyetleri konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Kooperatiflerle Afyonkarahisar ilinde yapılan değerlendirme toplantısına da katılan Şahin kooperatif personeliyle satış pazarlama konularında karşılıklı istişarelerde bulundu.

YORUM EKLE
banner151

banner251