Kurumumuz için birçok yenilik hayata geçiriliyor

Balıkesir Bölge Birliği'ne bağlı Barakfakih Tarım Kredi Kooperatifi'ni ziyaret eden Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Güngör, Tarım Kredi için birçok yeniliğin hayata geçirildiğini söyledi.

Kurumumuz için birçok yenilik hayata geçiriliyor
banner282

Genel Müdür Yardımcısı Güngör, Balıkesir Bölge Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Pullu ve Bölge Müdürü Vedat Altın ile gerçekleştirdiği ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı, Kooperatif yetkilileri ve üreticiler ile görüştü.

Güngör kooperatif ziyaretinde, Tarım Kredi Kooperatifleri için birçok yatırım yapıldığını kaydederek, kurum için yeni uygulamaların da yakında hayata geçirileceğine vurgu yaptı.

Güngör, “Kurumumuzun birçok alanda yatırımları devam ediyor. Ayrıca birçok yeni uygulamamız yakında kooperatiflerimizde faaliyete geçecek. Kurumsal bazda yine iş ve işlemlerimizi hızlandıracak çalışmalarımız da bu anlamda devam etmektedir. Bütün bunları kurumumuzu daha dinamik, daha aktif hale getirmek, üreticimize en güzel hizmeti vermek amacıyla yapıyoruz. Bu işlerin başarılması bir ekip işidir ve birbirimizi motive ederek, ekip ruhuyla birlikte çalışarak plan ve program dahilinde başarıya ulaşacağız. Önemli olan stratejik bir plan ve projenin olması, ikincisi ise ortak akıl çerçevesinde hareket edilmesidir. İyi bir organizasyon, takip süreci ve plan dahilinde işi sonuçlandırma kurumumuzu hep bir adım daha ileriye götürecektir. Başlamış ama sonuca ulaşmamış iş başarısız bir iştir. Öyleyse işleri sonuca ulaştırmak, stratejik hedefi tutturmak için çaba sarf etmeliyiz” dedi.

Kooperatif faaliyetleri hakkında bilgi alan Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Güngör, kooperatif yönetim kurulu başkanı ile de görüşerek yöre çiftçilik faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Kaynak: Tarım Kredi / Zekeriya SAYAR

YORUM EKLE