Konya Bölge’ye taze kan

Konya Bölge Birliği'ne bağlı kooperatiflerde göreve başlayacak olan 18 personelin tebligatları, Merkez Birliği'nde düzenlenen toplantı ile teslim edildi.

Konya Bölge’ye taze kan
banner200
banner217

Merkez Birliği'nde düzenlenen ve Genel Müdür İrfan Güvendi, Genel Müdür Yardımcıları Hüsamettin Gülhan, Sefa Çağlayan ile Kazım Çalışkan'ın katıldığı toplantıda aday personeli 6 ay sürecek bir eğitime tabi tutulacaklarını belirten Genel Müdür Güvendi, “Yarın itibarıyla görev yeriniz olan Konya'ya gideceksiniz ve bir eğitim sürecinden geçeceksiniz. Kendinizi geliştirmek için yoğun bir şekilde gayret göstermeniz gerekiyor. Bizler de, bu eğitim dönemini verimli olarak geçirmeniz için sizlere yol göstererek, kılavuzluk yaparak her türlü desteği vereceğiz. Bu süreçte kendinizi kaliteli, işinin ehli biri olarak yetiştirmeniz lazım. Bilgi edinmekten, okumaktan, çalışmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyin. Toprağı, çiftçiyi ve yaptığınız işi benimseyin. Eğer fedakarlık duygunuz varsa kesinlikle başarılı olacağınıza inanıyorum. Siz bu kuruma ve değerlerine sahip çıkarsanız, kurumda size sahip çıkacaktır. Önünüzde çok uzun yıllar var. Buradaki herkes azimli ve disiplinli çalıştığı takdirde bölge müdürü, genel müdür yardımcılığı hatta genel müdürlük görevine kadar yükselebilir. Sizlerin dinamizmini ve bizlerin tecrübesini harmanlayarak kuruma çok faydalı hizmetler vereceğimize yürekten inanıyorum." şeklinde konuştu.

Genel Müdür Yardımcıları Hüsamettin Gülhan, Sefa Çağlayan ve Kazım Çalışkan ise sorumlu oldukları alanlar ve kurum hakkında aday personele bilgilendirmelerde bulundular. Toplantının sonunda, göreve başlayacak aday personele tebligatlarını Genel Müdür İrfan Güvendi, Genel Müdür Yardımcıları Hüsamettin Gülhan, Sefa Çağlayan ve Kazım Çalışkan teslim etti. Toplantıda; İnsan Kaynakları Daire Başkanı Muaz Saka, İnsan Kaynakları Müdürü Reyhan Çelik, Disiplin ve Özlük İşleri Müdürü İsmail Cengiz ve Eğitim Müdürü E. Alparslan Ulu da hazır bulundu.


YORUM EKLE
banner151

banner251