İrfan Güvendi personelle vedalaşacak

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği'nin dün yapılan olağanüstü yönetim kurulu toplantısında görevden alınan Genel Müdür İrfan Güvendi, bugün Genel Müdürlükteki personelle vedalaşacak.

İrfan Güvendi personelle vedalaşacak
banner200
banner217

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği'nin dün yapılan olağanüstü yönetim kurulu toplantısında Genel Müdür İrfan Güvendi, görevden alınmıştı. Ancak Tarımdan Haber olarak bunu net bir dille yazamamıştık. Çünkü haberi yayınladığımız saatlerde karar alınmasına rağmen henüz resmiyet kazanmamıştı. Bundan dolayı da haberi iddia ediliyor şeklinde vermiştik.

Gelinen noktada Güvendi'nin görevden alınması resmileşti.

14 aydır Tarım Kredi'de, Genel Müdürlük görevini yürüten Güvendi, yarın görevinden ayrılıyor.

Güvendi, ayrılmadan önce düzenlenecek programla, helallik isteyip personelle vedalaşacak.

TARIMDAN HABER


YORUM EKLE
YORUMLAR
akraba ve kardes atamalari
akraba ve kardes atamalari - 5 yıl Önce

Personel yonetmeligini kardesine gore duzenleyip kurumda calisan 2008 yili girislilere yonetmenlik hakki tanihip kardesini yonetmen olarak atayan m,s - ozel kalem muduru ve birim mudurlerini kurum disi akrabalarindan atayan bir yuksel akil, kisacasi personel yonetmeiigi akraba ve kardeslerin makam mevki sahibi olmasi icin yapilmistir.

Yönetim ve Personele Bakışı
Yönetim ve Personele Bakışı - 5 yıl Önce

Personeline kötü muamele yapan bir yönetim hiçbir zaman başarılı olamaz. Sabahtan akşama kadar 2 ton gübreyi nasıl fazla satarım diye mücadele eden personeline haksızlık yaparsan elbette kimse hakkını helal etmez. Yönetici rehber olmalıdır, çözüm üretmelidir, memurunu aşağılamakla, yükselmesinin önünü kesmekle iyi yönetici olamazsınız. Şu an Kooperatiflerde KPSS'den 80-85 puan almış gençler çalışıyor. Hanginiz KPSS'den bu puanı aldınız ki Kooperatif çalışanlarını vasıfsızlıkla suçlar oldunuz. İşine son verilmekle tehdit edilenler, bak şu kadar satmazsan tayinini çıkartırım baskıları, mobbingler. Ayıp beyler ayıp o çalışanlar da insan. Kooperatiflerdeki abi ve kardeş ilişkisini aranızda kuramadınız, bari Kooperatiflerin huzurunu bozmayın....

bina
bina - 5 yıl Önce

Yorumlarda hep Logo hep Logo beyler genel müdürlük binası satıldı. Sogutozundeki arsa bedavaya gitti siz hala logosu konuşun uyuyun bakalim

Hi group
Hi group - 5 yıl Önce

İnsanları makineye evirebilmek için çeşitli gruplarla anlaşan, sirketleri ozel sirketi zanneden, calisanlari begenmeyip baska kurumlara gidin diyen, omur boyu tatim kredide calismamalisiniz yoksa kalitenizde problem vardir diyen, pahali satacaksiniz gubreyi yemi tohumu satamazsan satacaklari buluruz, babasinin sirketi gibi dunyanin parasini verip baslattigindan siyasi medet bekleyen, siyasi destek alabilmek gorevde kalabilmek adina yapilmamasi icap eden ahlaksizlkklara sus pus olan İdareciler kümesi Saygıdeğer Bakanımız i hesap edemediler sadece. Bu kadar beddua ve lanet alarak kimse kalamazdi görevde ama Sayın Bakanımız yetişti imdada, Hızır a.s gibi geldi. Siyaseten devreye girenlere boyun egmedi mazlumun çiftçinin sesine kulak verdi.

VİJDAN-I MUHAKEMESİZ...,--2--
VİJDAN-I MUHAKEMESİZ...,--2-- - 5 yıl Önce

FABRİKALARI GENEL MÜDÜRLÜK STATÜSÜ KAZANDIRIP, 5 BİN TL CİVARINDA MAAŞ ALAN MÜDÜRLERİN YERİNE İŞTEN ANLAMAYAN, GENELDE TÜRK TELEKOM VB. YERLERDE GETİRİLEN İDARECİLERE GENEL MÜDÜR ÜNVANI VERİP, MAAŞLARINI 15 BİN, 20 BİN TL, LERE ÇIKARMANIN, HAKLI BİR GEREKÇESİNİ İZAH EDECEK BİR BABA YİĞİT VARMI?, BİR GENEL MÜDÜRÜN MAAŞI KAÇ İŞÇİ ÜCRETİNE TEKABÜL EDİYOR, HESAP ORTADA, FABRİKALAR GENEL MÜDÜRLÜK SEVİYESİNE GETİRİLDİKTEN SONRA, İŞ HACMİ, CİRO VE KAR DÜŞMÜŞ FAKAT ATANAN İDARECİLERİN HER BİRİ MAŞALLAH YAKLAŞIK YİRMİ ÇALIŞANIN ÜCRETİNİ ALMIŞLARDIR.YANİ KURUM DEĞİL KENDİLERİ HOLDİNGLEŞMEYE GİTMİŞLERDİR. ZAT-I HALLERİNİ YAZMIYORUM, SAYIN DEVLET BÜYÜKLERİMİZİN ALMIŞ OLDDUĞU MAAŞIN ON KATINI ALMAKTADIR. FAKAT ŞUNU ÇOK AMA ÇOK İYİ BİLİNKİ,

Yozgatlı'ya
Yozgatlı'ya - 5 yıl Önce

Logoyu kime danışarak değiştirdiyseler... Eski logodaki Hilal ve Yıldızı yemişler... Yıldız ve Hilal Türklüğün ve Müslümanlığın simgesidir... Bakanlık logo işine de el atmalı, logonun değiştirilmesine kesinlikle izin verilmemeli... Değişimin manevi ve maddi külfeti iyi değerlendirilmeli... sen logodan Yıldız ve Hilali çıkart yerine baklava dilimi mi buğday başağımı adının baş harfleri mi ne olduğu belirsiz bir şekli yeni logo diye insanlara yuttur.

alma mazlumun ahini
alma mazlumun ahini - 5 yıl Önce

alma mazlumun ahini cikar aheste aheste 31 aralikta kapatip karda kapinin onune koydugun iscileri dusuneceksin bafaydaki iscilerin ahi tuttu .

VİJDAN-I MUHAKEMESİZ...,--3--
VİJDAN-I MUHAKEMESİZ...,--3-- - 5 yıl Önce

BU KARDA, KIŞ TA İŞTEN ATMIŞ OLDUĞUNUZ BU KADAR MASUM İNSANLARIN, EŞ VE COCUKLARININ, YAKIN AKRABALARININ SÜREKLİ O ÇOK GÜZEL DUALARINI ALMAKTASINIZ, ZATEN ALENENDE HAKLARINI HELAL ETMEDİKLERİNİ YAZIYORLAR.İŞCSNE BİN LİRAYI DAHİ ÇOK GÖRÜP, SİZLER BİR YILDA 3 MİLYON TL Yİ GÖTÜRMESİNİ BİLİYORSUNUZ, KURUMA YÜKLEDİĞİNİZ DİĞER GİDERLER HARİÇ. BU ALDIĞINIZ PARALARI KENDİNİZİN GERÇEKTEN HAK ETTİĞİ BİR PARA OLARAK GÖRÜYORSANIZ NE SİZLERE SÖYLEYECEK BİR SÖZ NEDE YAZACAK BİRŞEY BULAMIYORUM.PES DOĞRUSU. BEYLR YALNIZ DİZİ FİLM YENİ BAŞLADI, FİLMİN ADI KOLTUĞUM KAYMAK, ÖZÜR YANLIŞ OLDU KOLTUĞUM KAYACAK, İZLEYİP GÖRECEĞİZ, BAKALIM DAHA KAÇ KİŞNİN KOLTUĞU KAYIP GİDECEK, SAYIN BAKANA GERÇEKTEN SONSUZ SEVGİ, SAYGI VE ŞÜKRANLARIMI ARZ EDİYORUM.SAYGLAR


banner151

banner251