Görevden alınan genel müdüre 4 maaş teşvik!

Geçtiğimiz ay Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatı ile görevden alınan Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Ayhan Karayama'ya kazanılmış haklarının haricinde ödenen 4 maaş tutarındaki teşvik tartışma konusu oldu.

Görevden alınan genel müdüre 4 maaş teşvik!
banner200

Görevden alınan Ayhan Karayama'ya Tarım Kredi Kooperatifleri Yönetim Kurulu kararıyla kazanılmış haklarının haricinde teamüllere aykırı bir şekilde 4 maaş tutarında teşvik verildiği ortaya çıktı. Görevden ayrılan bir genel müdüre ilk kez böyle bir teşvik verildiği belirtilirken, bu konu Tarım Kredi Kooperatiflerinde tartışmaya neden oldu.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 4 yıl Önce

2011 yılında milletvekili olmak için Gen Müd görevinden istifa eden Bedoyada verildi bu paraları önergede imzası olan yönetim kurulu üyelerinden tahsil edilmesi gerekir adamlar tomarla maaş alıyor zaten birde giderken ikramiye vermek ne demek tabii saygıdeğer yönetim kurulunun cebinden çıkmıyor ya o koltukta kalmak için önüne geleni imzalayan zavallılar ama ölüm var hesap var çiftçinin ahı var

Olacak şey değil!
Olacak şey değil! - 4 yıl Önce

Bunu duyduğumda inanmamıştım, 100 bin TL'nin üstünde para almış. Bu gerçekten tam bir skandaldır! Yazıktır günahtır! Derhal iade etmesi lazım, milletin parası bu.

Yağma Hasan'ın böreği
Yağma Hasan'ın böreği - 4 yıl Önce

Namusu ile hizmet edenler kurumdan haraç mezat gönderilirken, şaibeli icraatları ile anılan eski genel müdüre teamüllere aykırı bir şekilde 4 maaş teşvik verilmesini kınıyor, elleri nasırlı çiftçinin çoluk çocuğunun alın terini hoyratça bağışlayalara hakkımızı helal etmiyoruz.

Bu işleri hep tek başına yaptı
Bu işleri hep tek başına yaptı - 4 yıl Önce

Tarım Kredi Kooperatifleri ile ilgili basına yansıyan usulsüzlükleri A. Kara. hep tek başına yaptı. TKK ve Şirketlerini hep tek başına idare etti. Bütün suçu gidene yıkabiliriz. Ay. Ka. etrafında dönen avaneler, Ay.Ka. ile birlikte ikinci imzayı atan avanelerin hiç suçu yoktur. Personel işlerinden sorumlu, akıl-baliğ olmamış kişi varlığını devam ettirmekte, M:Gün. gibi bazı kişiler de yıllardır beklediği İstanbul görevine kavuşmuşlardır. Vur Abalıya. Sadece Ay. Ka. var. TKK'da başka kimse yoktu. Yeni dönemin icraatlarını da Ay. Ka. döneminin icraatlarını mercek altına aldığınız gibi almaya devam etmenizi isteriz. Haber mi istiyorsunuz: İşte TKŞT've başrol oyuncuları yeniden TKK'da sahne almaya devam ediyorlar. Kendilerini çok akıllı, alemi

Genel müdür ikramiyesi
Genel müdür ikramiyesi - 4 yıl Önce

Külliyeden geldik diyen idareciler nedense küliyeden 3 defadır randevu isteyip alamıyorlar.reisin bunlardan haberi yoktur isminin kullanılmasına karşı olduğunu beyan etti ismini kullananlardan haberi yoksa biz reise her zaman ulaşıyoruz kendisine bildiririz.

Magdur
Magdur - 4 yıl Önce

O kadar çok kul hakkı ile gittinizki bakalım aldığının hayrını bu dünyada da ahirette girebilecek mi..... ayrıca vicdanı rahat mı acaba ....

Genel müdür ikramiyesi
Genel müdür ikramiyesi - 4 yıl Önce

Külcü başkan iyi çalışıyor büyük bir çiftçi iyi bir yönetici.yüzen gülüp arkasından haber attıranlar iş çevirenler külliyenin haberi var deyip ortalıkta dolaşanlar var külliye sizi tanımıyor.boş atıp dolu tutmaya kalkmayın sizin gücünüz yetmez ama benim gücüm yeter aklınızda bulunsun.

Kulcu
Kulcu - 4 yıl Önce

Tebrikler Selahattin.. Temsilcisi oldugun ciftciler ve kurum seninle gurur duyuyor.. Gorev suren bitince gorusucez ..


banner151

banner251