Genel müdür hemşehrileriyle hasbihal etti

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, bir dizi kooperatif ziyareti yapmak üzere memleketi Bilecik'e gitti. Poyraz, hemşehrilerine, Bilecik'in tarımsal üretimde daha büyük rol alması için Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü olarak üzerine düşen görevleri yerine getireceğine dair söz verdi.

Genel müdür hemşehrileriyle hasbihal etti
banner200

Ziyareti öncesinde Eskişehir Sarıcakaya'da Tarım Kredi Kooperatiflerine ait hizmet bürosunun açılışını yapan Poyraz, açılışın ardından Mihalgazi, İnhisar, Çaltı ve Söğüt Tarım Kredi Kooperatiflerine incelemelerde bulunarak, hemşehrileriyle hasbihal etti.

Bilecik Haber'in haberine göre, hemşehrileri ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Poyraz, “Türkiye'nin en büyük çiftçi ailesi olarak ortaklarımızın ve üreticilerimizin her türlü tarımsal girdi ihtiyacını kaliteden ödün vermeden karşılamaya devam edeceğiz" dedi.

Özellikle sözleşmeli üretim konusunda daha aktif olacaklarını ifade eden Poyraz, üreticinin mahsulünün nihai tüketiciye ulaşmasında Tarım Kredi Ailesi olarak yanlarında olduklarının altını çizdi.

Ziyaretlerinin son durağı olarak Bozüyük Tarım Kredi Kooperatifine giden Poyraz, kooperatif çalışanlarıyla bir araya gelirken, hemşerileriyle de hasret giderdi. Poyraz, “Milletvekilliğim dönemimde de her fırsatta geldiğim Bilecik'imizin verimli topraklarıyla kırsal kalkınmaya model olacağına inanıyorum. Bu anlamda çiftçilerimizin her zaman yanında olacağız. Sizlerden aldığımız güçle hizmetlerimize devam edeceğiz. Tarım Kredi Kooperatiflerinin tecrübesi ile sizlerin tecrübesini birleştirerek, Bozüyük'ümüz için, Bilecik'imiz için hep birlikte neler yapabilirizin arayışı içinde olacağız. Bilecik'in tarımsal üretimde daha büyük rol alması için Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü olarak üzerimize düşen görevleri yerine getireceğimden hemşehrilerimin şüphesi olmasın" şeklinde konuştu.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kurum iyi yonetiliyor demisti
Kurum iyi yonetiliyor demisti - 3 yıl Önce

Mb genel kurulunda eyy hazirun temmuz ayinda iyi yonetim is basinda diyerek ayhan i oven inegollu nerde dedogimizde yuzun kizaracak .

genel müdürümüz sahaya indi
genel müdürümüz sahaya indi - 3 yıl Önce

maşallah suban allah helal olsun :)

taşeron
taşeron - 3 yıl Önce

tarımkredi taşeron kadro bekliyoruz müdürüm yardımlarınızı bekliyoruz. Bu kurum sizin ile çok ciddi değişiklikler oldu nefes aldı müdürüm destek bekliyoruz .

- 3 yıl Önce

Maşallah maşallah Fahrettin abi gibi bir değer kazandı tarımkredi.bu adam ufkuyla tarımkrediyi uçurur inşallah uzun yıllar kalır

banner151

banner251