Fabrika ayarlarına dönüyoruz

Tarım Kredi Tekirdağ Bölge Müdürü Rıfat Aktürk, Tekirdağ Bölge Birliği olarak geçmiş yıllarda uygulanan popülist politikalardan, mevsimsel etkilerden, cari fiyat politikalarından dolayı zor bir yıl geçirdiklerini belirterek, "Tekirdağ Bölge Birliği'ni fabrika ayarlarına döndürüyoruz" dedi.

Fabrika ayarlarına dönüyoruz
banner282

May Tohumculuk sponsorluğunda Tekirdağ Ramada Otel'de ürün çeşidi tanıtım ve değerlendirme toplantısı düzenlendi. May Tohumculuk sponsorluğunda Tekirdağ Ramada Otelde düzenlenen ürün çeşidi tanıtım ve değerlendirme toplantısına; Bölge Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Keskin, Bölge Müdürü Rıfat Aktürk, May Tohum Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Çiftçiler, bölge müdür yardımcıları ve yönetmenleri ile kooperatiflerin birinci derece yetkilileri ve ziraat mühendisleri katıldı.

May Tohumculuğun sunumunun ardından İletişim Uzmanı R. Şafak Keklik etkili iletişimle ilgili eğitim verdi.

Toplantının öğlenden sonraki kısmında söz alan Bölge Müdürü Aktürk; şunları kaydetti: “Tekirdağ Bölge Birliği olarak geçmiş yıllarda uygulanan popülist politikalardan, mevsimsel etkilerden, cari fiyat politikalarından dolayı zor bir yıl geçiriyoruz. Tekirdağ Bölge Birliği'ni fabrika ayarlarına döndürüyoruz. Özellikle önümüzdeki 40 gün içerisinde performans kriterlerini belirleyen işlemlere yoğunlaşarak yıl sonundaki hedeflerimizi tutturacağımıza yürekten inanıyorum. Bu konuda sizlere sonuna kadar güveniyorum. Sizlerden; Kurumsallığımızı, güvenilirliğimizi, kalitemizi, faiz oranlarımızı öne çıkartarak satışlarımızı artırmanızı, zaman zaman uygulamaya konulan kampanyalı satışlara sahip çıkmanızı, basiretli bir tüccar gibi hareket ederek, cari piyasayı iyi izleyip Bölge Birliği desteğini de alarak ticaret yapmanızı, ortakların aidiyet duygularını yükseltme, ortak sayısını arttırma adına ortak ve köy ziyaretleri yapmanızı bekliyorum. Trakya'daki bütün çiftçilerle iletişim kurmanızı, özellikle ziraat mühendislerimizden teknik yönlerini öne çıkartarak kurumumuzu avantajlı hale getirmelerini talep ediyor, insanoğlu için en kutsal ibadetin çalışmak, doğruluk ve insan sevgisi olduğunu unutmamanızı temenni ediyor, sağlık ve başarılar diliyorum."

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2022, 01:03
YORUM EKLE