Çiftin çeyizi Tarım Kredi Kooperatifleri’nden

Ortakların tarımsal olmayan ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Merkez Birliğince çıkartılan uygulamayla dayanıklı tüketim kredisi verilmeye başlandı.

Çiftin çeyizi Tarım Kredi Kooperatifleri’nden
banner200
banner217

Bu kapsamda Mersin Bölge Birliğine bağlı Erzin Tarım Kredi Kooperatifi bir ilke imza atarak ortak Mustafa Boztaş'a torunu Erhan Boztaş için Kooperatiften çeyiz kredisi kullandırdı.

Mersin Bölge Müdürü Hayati Boğa konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Tarım Kredi Ailesi olarak, evlilik hayatı kolaylaştırır, rızkı bollaştırır sözünden hareket ederek yeni evlenecek ortak ve ortak yakınlarının mutlu bir geleceğe atacakları ilk adımda yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz." dedi

Tarım Kredi Kooperatifinin iyi ve kötü günde hep yanlarında olduğunu bilmenin kendilerine mutluluk ve güven verdiğini ifade eden ortak Mustafa Boztaş da duygularını; “Torunumun evlilik ihtiyaçlarını kooperatif aracılığı ile karşılamanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu bakımdan emeği geçen tüm yetkililere teşekkür ediyorum." şeklinde ifade etti.

Erzin Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Hasan Deniz ise, “Ortaklarımıza böyle bir uygulamaya aracılık etmenin ve buna ilk kez Erzin Tarım Kredi Kooperatifi olarak öncülük yapmanın mutluluğunu ve gururunu taşıyoruz. Bu vesile ile yeni evlenen çiftimize bir ömür boyu mutluluk dileriz." şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
banner151

banner251