Çağlayan’dan Erzurum Bölge’ye ziyaret

Genel Müdür Yardımcısı Sefa Çağlayan beraberinde, Merkez Birliği'nden Kredi Takip Müdürü Bekir Yılmaz ve Kurumsal İletişim Müdürü Murat Yılmaz ile Erzurum Bölge Birliği ve bağlı 18 kooperatifi ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

banner255
Çağlayan’dan Erzurum Bölge’ye ziyaret
banner200

Bölge Birliği hizmet binasında gerçekleşen ziyarette Bölge Müdür Yardımcısı Ramazan Bilgiç ve Ali Furkan Özata tarafından konuk heyete Bölge Birliği ve bağlı kooperatiflerin faaliyetleri hakkında bilgi verildi.

Genel Müdür Yardımcısı Sefa Çağlayan, Tarım Kredi Kooperatifleri'nin ülke tarımına ve çiftçisine hizmet eden bir kuruluş olduğunu ifade ederek, “İdareciler ve çalışanlar, hep birlikte el ele vererek bu kurumun gerçek sahibi olan Türk çiftçisine en iyi hizmeti vermek için çaba harcamalıyız. Çiftçiye hizmet etmek ve Tarım Kredi Kooperatiflerini layık olduğu yere taşımak hepimizin görevidir. Merkez Birliği, Bölge Birliği ve Kooperatifler bir bütündür. Çiftçiye, üreticiye ortaklara Tarım Kredi Kooperatifleri'nin faaliyetlerinin en iyi şekilde anlatılması gerekir.” dedi.

Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bölge Müdür Yardımcısı Ramazan Bilgiç ve Ali Furkan Özata de heyettekilere, Erzurum Bölge Birliği ve faaliyet alanında bulunan Erzurum, Kars, Ağrı, Iğdır ve Ardahan il merkezlerine bağlı kooperatiflerin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Konuk heyetin Erzurum Bölge Birliği'ne yaptığı ziyarette, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Şahin, Merkez Birliği Müfettişi Mehmed Agah Ayık, Bölge Avukatı Erdem Demirceylan, Kontrolör İrfan Nuri Günsal, Uzman Mehmet Sait Ulutaş ile Yönetmen Mustafa Alişan da hazır bulundu.

YORUM EKLE
banner151

banner251