Aydın’ın sulama malzemeleri Tarım Kredi’den

Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon idaresi (ASKİ) ile İzmir Bölge Birliği arasında tarımsal amaçlı sulama malzemeleri tedarik sözleşmesi imzalandı.

banner255
Aydın’ın sulama malzemeleri Tarım Kredi’den
banner200

İmzalanan protokol ile, Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından yapılması planlanan tarımsal amaçlı sulama tesisleri için ihtiyaç olan sulama borusu ve ek malzemelerin Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından karşılanması hedefleniyor.

Protokolün imzalanması sonrasında bir değerlendirme yapan ve bütün şehir haline dönüşen büyükşehirlerin artık kırsal kesime de hizmet vermeye başladığını ifade eden İzmir Bölge MüdürüM. Tevfik Ongun, bu protokol ile ASKİ'nin tarımsal amaçlı sulama malzemesi ihtiyaçlarını karşılayacakları için duydukları memnuniyeti ifade etti.

ASKİ Genel Müdürü Özcan D. Korkmaz ise Tarım Kredi Kooperatifleri ile imzalanan protokolun her iki taraf için hayırlı olması temennisinde bulundu.

İmza töreninde Bozdoğan Belediye Başkanı S. Tümer Apaydın, Bölge Müdür Yardımcısı AlperVerim ve Aydın Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Murat Kutlu da hazır bulundu.

YORUM EKLE
banner151

banner251