Antalya Bölge’de tazminat ödemesi

Antalya Bölge Birliği'ne bağlı Beşkonak Tarım Kredi Kooperatifi ortağı İbrahim Yılmaz'ın trafik kazasında vefat etmesi sonucu eşine 100 bin TL ferdi kaza sigortası tazminatı ödendi.

Antalya Bölge’de tazminat ödemesi
banner200

Trafik kazasında hayatını kaybeden ortak İbrahim Yılmaz'ın ailesine Antalya Bölge Müdürü İbrahim Kamil Kabalar, Bölge Müdür Yardımcısı Mustafa Doyurucuoğlu ve Beşkonak Tarım Kredi Kooperatifi Müdür Yardımcısı Mehmet Çelik tarafından taziye ziyaretinde bulunuldu.

Vefat eden ortağın eşi ve çocuklarına başsağlığı dileyen Bölge Müdürü İbrahim Kamil Kabalar, “Tarım Kredi Kooperatifleri olarak ortaklarımızın iyi ve kötü gününde yanında bulunuyor, çiftçilerimize her zaman destek oluyoruz. Böyle acılı bir günde yaptığımız tazminat ödemesi ile vefat eden ortağımızın yakınlarının en azından maddi anlamda rahatlayacağını bilmek, bizleri teselli etmektedir. Sigortanın önemi böyle günlerde daha iyi anlaşılıyor. Bu vesileyle tüm ortaklarımızı ve çiftçilerimizi sigorta yaptırmaya davet ediyoruz.” dedi.

Hayatını kaybeden İbrahim Yılmaz'ın ailesi ve yakınları ise Tarım Kredi Kooperatifleri yetkililerine, desteklerinden dolayı teşekkür ederek, tazminatı çocukların eğitimi için kullanacaklarını ifade ettiler.

YORUM EKLE

banner251