1 milyon çiftçiye ‘bütçe eğitimi’ verilecek!

Tarım Kredi Kooperatifleri, geçtiğimiz Haziran ayında başlattığı 'Bütçesini Bilen Çiftçi' eğitim programının tanıtımı için 19 Aralık'ta Borsa İstanbul'da gong töreni düzenleyecek. 'Bütçesini Bilen Çiftçi' eğitim programında 1 milyon çiftçiye finansal okuryazarlık eğitiminin verilmesi hedefleniyor.

1 milyon çiftçiye ‘bütçe eğitimi’ verilecek!
banner200

Finansal Okuryazarlık ve Erişim Derneği (FODER) ve Tarım Kredi Kooperatifleri işbirliğinde Tarım Kredi çalışanlarına “Bütçesini Bilen Çiftçi Eğitmen Eğitimi" verildi. Haziran ayında başlayan eğitimden geçen Tarım Kredi çalışanları da çiftçiye doğru bütçe kullanımı için finansal okuryazarlık eğitimi verecek.

Tarım Kredi Kooperatifleri, geçtiğimiz Haziran ayında başlattığı 'Bütçesini Bilen Çiftçi' eğitim programının tanıtımı için 19 Aralık'ta Borsa İstanbul'da gong töreni düzenleyecek. Eğitimlerde çiftçilerin para yönetimi konusunda doğru bilgiyle etkin kararlar verebilmeleri ve parayı yönetmelerinde anahtar beceriler kazanmaları amaçlanıyor.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 3 yıl Önce

yazık bü ülkeye dünyanın en yüksek faizini uygulayan tarım kredi çifçiye ne ögretecek tefeciligimi

Olur mu?
Olur mu? - 3 yıl Önce

Finansal okur yazarlık eğitimi alıp bunu bir milyon bütçesini bilen çiftçi yetiştirmek kulağa hoş geliyor. Çalıştığı kurumda maliyet hesabı yapamayan personelin, zamlar ve faizden dolayı iki yakasını bir araya getiremeyen çiftçiye eğitim verecek olmasına kuşkuyla bakıyorum. İnşallah yanılıyorumdur...

Bu işte bir iş var
Bu işte bir iş var - 3 yıl Önce

Gereksiz bir eğitim. TKK tüm işler bitti gong hee kendine gel içinde çözemediğin bir sürüsü sorun var hallettin kalktın borsa he saçma sapan işlere neden imza atmaya çalışıyor sunuz. Acil genel müdür ve o yönetimin değişmesi gerek. O eğitim yerine yeme 1 tl indirim yap daha hayırlıdır.

Cep Delik
Cep Delik - 3 yıl Önce

Çiftçinin cebi delik. Cepte olmayan paranın eğitimini verecekler. Allah akıl fikir versin. Bu eğitimde maksat nedir

Hey
Hey - 3 yıl Önce

Çiftçide paramı varda finans eğitimi vereceksiniz.Söylenenler doğruymuş İrfan Güvendinin ekibi iş başında diyorlardı irfanın bu fikrini bunlar hayata geçiriyor Finansal eğitimde Genel Müdür maaşını alt şirketleri, idarecilerin kurnazlıklarını yön kurulunun bilmeden attıkları imzaları aldığı ücretleri yollukları da anlatırsanız daha inandırıcı olur

Adil olmak
Adil olmak - 3 yıl Önce

Sayın idareciler , ilk önce Bölge müdürlerinizi eğitip hak , hukuk gözeterek personelini mutlu etmeyi , unvanları verirken kul hakkı yememeyi , adamcilik yapıp personel arasında fitne çıkarmamak lazım gelir , adil olmak , adaletli olmak budur , ilk önce kendimizi egitelim , adaletin olmadığı bir yerde huzur da bereket de Olmaz. Saygılarımla

ÇİFTÇİ DİYELİKİ VAŞŞŞŞŞŞŞ
ÇİFTÇİ DİYELİKİ VAŞŞŞŞŞŞŞ - 3 yıl Önce

Geçen sene Mozot 3 liraydı Bu sene Kaççççç 6 lira. Geçen Sene Gübre Kaç Liraydı. 70 TL bu sene kaç lira 120 lira. Geçen Sene faizler Kaçlardaydı %15 lerde Şimdi %40 Larda.İ Geçen sene 50 lira olan yem be sunu 80 TL Sizin verdiğiniz eğitim.
BÜTÇE DEĞİLLLLLLL EMİİİİİİ. BİTÇEEE EĞİTİMİ. VERİN BAKAK EĞİTİMİ İYİCE BİTEK

banner251