​Yerel Zincirler fuarında Marmarabirlik rüzgarı

Marmarabirlik, sektörün lideri olarak bu yıl yine “Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı'nda” yeni ürünleriyle fark oluşturdu. Fuarda, Pepee ambalajlı çocuk ürünleri büyük ilgi görürken, cam, pet ve kuru sele ambalajları da dikkat çeken ürünler arasında yer aldı.

​Yerel Zincirler fuarında Marmarabirlik rüzgarı
banner200
banner217

Perakende sektörünün geleceğini şekillendiren Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) 2015 Konferansı ve Fuarı, 15-16 Nisan'da “Teknoloji” konseptiyle Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşti. Dünyanın en büyük sofralık zeytin üreticisi Marmarabirlik, bu yıl ikinci kez resmi sponsor olarak katıldığı fuarda, Pepee ambalajlı çocuk ürünleri ile büyük ilgi topladı.

Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından 7'ncisi düzenlenen fuarda yeni ürünlerinin lansmanını yapan Marmarabirlik, cam, pet ve kuru sele ambalajlarının yanı sıra dökme zeytin stantlarıyla da dikkat çekti. Türkiye Perakendeciler Derneği Başkanı Mustafa Altunbilek ve Bursa Perakendeciler Derneği Başkanı Haşim Kılıç, Marmarabirlik standını ziyaret ederek yeni ürünleri inceledi. Stantta ziyaretçilere tadım yaptırılırken, Birliğin Almanya, Hollanda ve İsveç bayileri ile ulusal zincir marketlerin temsilcileri de stant ziyaretçileri arasında yer aldı.

PEPEE VE MB'YE BÜYÜK İLGİ

Marmarabirlik Genel Müdürü İbrahim Minareci, perakende sektörünün önemli oyuncularını buluşturan fuarda, yeni ürünlerin lansmanını yaptıklarını belirterek, “YZB, 81 ili aynı platformda buluşturması itibariyle önem verdiğimiz bir organizasyon. Dolayısıyla biz de başta Pepee temalı yeni ürünümüz olmak üzere yeni ambalajlarımızı burada tanıtıyoruz. Şimdiye kadar çok güzel geri dönüşler aldık. Yeni markamız MB ile ilgili tanıtım çalışmalarımızın da olumlu sonuçlar verdiğini görüyoruz. Bu yıl özellikle Avrupalı alım heyetleri ile ulusal büyük zincirler, hem MB markamıza hem de Pepee'li ürünlerimize büyük ilgi gösterdi. YZB 2015'i yeni iş bağlantıları kurarak verimli bir şekilde tamamladık” diye konuştu.

YENİ AMBALAJLAR YOLDA

Ülke genelinde Marmarabirlik markalı ürünlerin 45 bin, MB markalı ürünlerin de 14 bin satış noktasında yer aldığını vurgulayan Minareci, Marmarabirlik'in 56 bayisi ile tüm Türkiye'ye ulaştığını kaydetti. Minareci, geçtiğimiz yıl “Ambalajın Ay Yıldızları” yarışmasında “Altın Ambalaj” ödülünü alan Marmarabirlik'in, Ar-Ge çalışmaları kapsamında, yeni ambalajlar geliştirmeye devam ettiğini de sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
banner151

banner251