Tarım Kredi üretici için çok daha fazla emek vermeli

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır, Tarım Kredi Kooperatiflerinin üreticiye hizmet götürme noktasında çok daha fazla emek vermesi gerektiğini söyledi.

Tarım Kredi üretici için çok daha fazla emek vermeli
banner200

Zekeriya Sayar’ın haberine göre, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır, Balıkesir Bölge Birliğini ziyaret etti.

Başkan Kacır’a Merkez Birliği Yönetim Kurulu Eski Başkanı Selahattin Külcü’nün de eşlik ettiği ziyarette Balıkesir Bölge Müdürü Vedat Altın tarafından Bölge Birliğinin faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi sunuldu.

Balıkesir Bölge Birliği Yönetim Kurulu aylık toplantısının Balıkesir Sındırgı ilçesinde yapılmasından dolayı Sındırgı Tarım Kredi Kooperatifini de ziyaret eden Başkan Kacır Sındırgı, Alacaatlı, Işıklar, Bigadiç, Gölcük ve Osmanlar Tarım Kredi Kooperatifleri yetkililerinden faaliyetler hakkında bilgi alarak personel ile görüştü.

Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’ın da katıldığı Sındırgı Tarım Kredi Kooperatifi ziyaretinde, Bölge Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen Başkan Kacır; Tarım Kredi Kooperatiflerinin üreticiye hizmet götürme noktasında çok daha fazla emek vermesi gerektiğini söyledi. Kacır ayrıca kuruma herkesin sahip çıkması gerektiğine ve bu yönde daha fazla çalışacaklarına dikkat çekti.

Ziyaret sonrası Balıkesir Bölge Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Faik Avcı tarafından Başkan Kacır ve Külcü’ye birer hediye takdim edildi.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2019, 11:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Senol
Senol - 2 yıl Önce

Evet tarım kredi çok çalışmalı faizlerle kanımızı, emdiniz, kimse gübre kullanamadı tarlalarda ürün yok, millet ekecek tarım yapacak halde değil, sizleri ve tarım bakanını dinledikçe , başka bir dünyada yaşıyorum zannediyorum,kendimi

Emre
Emre - 2 yıl Önce

Az gelirli ailelere de desteklenme gelse herkes evinde 3/5 hayvan baksa eminim ekonomiye büyük katkı sağlayacak ve üretim maliyetleri bu şekilde yüksek olması devam ederse zaten büyük ölçüde hayvan yetiştiren aile ahirlarina veya mandiralarina kilit vurmaya devam edecektir

banner151

banner251