Fiskobirlik, demokrasi nöbetinde fındık ikram etti

Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK), 50 Kooperatif ve tüm çalışanları ile aziz Türk Milleti'ne, seçilmiş Cumhurbaşkanına, hükümete, parlamenter sisteme, milli iradeye, devlete ve demokrasiye yönelik 15 Temmuz gecesi başlatılan ülkenin birliği, beraberliği ve bütünlüğünü hedef alan darbe girişimi şiddetle kınadı.

Fiskobirlik, demokrasi nöbetinde fındık ikram etti
banner200
banner217

Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, şunları kaydetti: "Ülkemizin birliği, beraberliği ve bütünlüğünü hiçbir güç ve kuvvetin bozamayacağını kanıtlayan Aziz milletimiz, darbenin karşısında durmuş ve darbe girişimini canı pahasına engellemiştir. Türkiye Cumhuriyeti ve kurumlarını canı pahasına koruyan bu aziz millet her türlü övgü ve takdiri ziyadesiyle hak etmektedir. Bu direniş tarih boyunca unutulmayacaktır. Bu ortak tavır milli birlik ve bütünlüğümüzü daha da güçlendirmiştir.

Fındık Üreticilerinin temsilcisi olan bizler, tüm teşkilatlarımızla milli iradenin yanındayız, milli iradeye hep birlikte sahip çıkıyoruz ve ebediyen sahip çıkacağız. Bu şanlı direniş sırasında milletimizin aziz fertlerinden vatandaşlarımız şehit olmuştur. Çok sayıda vatandaşımız da yaralanmıştır. Yaralılarımıza acil şifalar dileriz. Şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz."

YORUM EKLE
banner151

banner251