Konya Milletvekili Yokuş'tan Pakdemirli'ye sert sözler: Çiftçinin hakkını yediğiniz sürece bunun hesabını sorarım

İyi Parti Konya Milletvekili ve Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu üyesi Fahrettin Yokuş’un konuşması Meclis’e damgasını vurdu. 

Tarım ve Orman Bakanlığının 2021 bütçe görüşmelerinde İyi Parti Konya Milletvekili ve Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu üyesi Fahrettin Yokuş, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye 2 soru önergesi verdiğini ve 27 soruya cevap vermediğini belirterek, “İster cevap ver ister verme onun peşini bırakmam” dedi. 

Yokuş, Pakdemirli’ye seslenerek, şunları kaydetti: “Çiftçimizin köylümüzün, besicimizin hakkını yediğiniz sürece bunun hesabını sorarım. Ben Konyalıyım. Ben çiftçi merkezinden geliyorum. Konyalı çiftçinin, Türk çiftçisinin, besicinin, köylüsünün hakkını yedirmem bilmiş ol"  

YORUM EKLE
YORUMLAR
HOP
HOP - 7 ay Önce

Ya arkadaş bakan beye biraz zaman verin daha şunun şurasında 3 yilcik oldu. Hele turkcelden 15 kişi daha getirsin bakanlığa önümüzdeki 20 yılda güzel işler yapma ihtimali olabilir belki galiba sanırsam.

Ciftci
Ciftci - 7 ay Önce

Sayın Yokuş .sizi tebrik ediyorum ağzınıza saglik

Çiftçi
Çiftçi - 7 ay Önce

Gidin kendi mesleğinizi yapın okuyun üfleyin cin çıkarın ama yeter çiftçiyi rahat bırakın

Ömer gencer
Ömer gencer - 7 ay Önce

Tarımdan haber çiftçinin yanındasınız sağolun.bu bskan bu görevde kaldığı sürece ak partiye oy vermeyeceğiz.bakan ciftçinin sorunlarını çözmek için gelmemiş bu göreve ..tek yaptığı reklam yapmak..ha birde çok güzel işleri çeviriyorlar hep birlikte..

Berkant
Berkant - 7 ay Önce

Helal olsun işte milletin vekili!

Ayddin
Ayddin - 7 ay Önce

Bunların gözüne bağlamışlar yazık olsun 30milyon çiftçi üretici mahdur hayvancılık| sektörü çalışan iflas etmiş halde bunlar türk topraklarına katarlara mal sahibi yapmak için el ele veriyorlar

Halil incel
Halil incel - 7 ay Önce

Hani çiftçi ye destek krizden etklenmedimi

çiftçi
çiftçi - 7 ay Önce

keşke herkes senın gibi olsaydı sayın fahrettin yokuş seni gerçekten tebrik ediyorum iyiki varsın..

çiftçinın hakkı olan 135 milyar tl duruyor kimseden çıt yok ama süz sırası elektrik borcuna gelince yedibin çiftçi icralık 7000 çiftçi icralık tarım bakanına sorum olacak sayın bakanım ne zaman çiftçinın 135 milyar tl sini üdeyeceksınız yada üdemeyın sadece çiftçinın elektrik borcunu silin ve icrayı kaldırın çiftçide sizden tek kuruş istemiyecektır.saygılar çiftçi....


banner34
1 kg peynir nasıl 100 lira olur? 
1 kg peynir nasıl 100 lira olur? 
  • 1.5B kez görüntülendi.

banner251