Karşımıza troller değil sahipleri çıksın! 

Tarım sektörünün bileşenleri ile ilgili Çiftçi, Köylü, Yetiştirici odaklı habercilik anlayışımızla hareket etmemiz nedeniyle zaman zaman bazı rahatsızlıklara sebep verdiğimizi memnuniyetle görüyoruz.

Bu çerçevede kamu yararına haberciliğimizden rahatsız olan muhataplarımızın bazı örtülü / açık tepkileriyle karşılaşıyoruz. 

Bunlar içerisinde özellikle Tarım Kredi Kooperatileri ile ilgili yaptığımız haberlere kurum tarafından hiçbir açıklama yapılmaz ve cevap verilemezken, son birkaç ay içerisinde peydah olan trol hesaplar üzerinden bel altı iftiralarla, kanunsuz telefon dinlemelerle ve emirlerine amade ortaya saçtıkları/servis edilen Tarım Kredi Kooperatiflerinin değişik kurumlarındaki arşivlerindeki birçok belge ile bize cevap verilmeye çalışılıyor! 

Garip bir şekilde karşımıza çıkamayan, sözde Müslüman, sözde Dindar, sözde Muhafazakar ve sözde vatanperver olduklarını iddia eden bu troller, Amerikan yasalarının arkasına saklanarak (!) sosyal medya hesaplarından bize karşı akılları sıra mücahitlik yapıyorlar! 

Bu alçakların ve besleyen sahiplerinin ne mücahitliği (!) ne tehditleri bize sökmez arkadaş!

Ne gariptir, tarımda belli Bakanlara ve belli bürokratlara dokunmayan hatta şaibeleri ifşa olmasına rağmen O’nları özel korumaya alan bu troller, sahiplerine engel gördükleri ya da kendilerinin hesaplarını bozduklarını düşündükleri isimler hakkında ise ahlaksızca her türlü karalama ve iftirada bulunabiliyorlar! 

Yaptıkları karalamalardan gördüğümüz kadarıyla kendilerine engel gördükleri isimlerin başında da biz; "Tarımdan Haber" ailesi geliyoruz. 

İstedikleri gibi at oynatacaklarını zannettikleri konularda Çiftçinin, Köylünün, Yetiştiricinin ve hatta bütün kamunun hakkını korumak adına yaptığımız yayınlarla deşifre olanlar, sözde şahsımı ve Tarımdan Haber'i deşifre ediyorlarmış! 

Kapımıza mermi bırakmakla netice alamayacaklarını görüp eski alışkanlıklarına (kumpas, trol hesap, takiyye) geri dönen bu alçakların kim olduğu biliyoruz. 

Bütün zorluklara ve saldırılara rağmen, tarım camiasının gözü kulağı olan sitemiz Tarımdan Haber özellikle de çiftçilerimizin desteği ile doğru bildiklerini kamuoyu ile paylaşmaya ve "Tarihe Not Düşmeye" devam edecek...

Biline...

Sadettin İnan 

Tarımdan Haber Sorumlu Genel Yayın Yönetmeni 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fetö alınıp donenler
Fetö alınıp donenler - 12 ay Önce

Halkanmış demeyin bu adamlar ben güvenmiyorum ve hayla kurum icin mudurluk pozisyonlarındalar ve bir cogu çok tehlikeli benim cevremde kimse bu suçlama yapılmadı bu yapılanlara da ödül olarak mudurluk veriliyor.aman eyvah demeden müdehale şart ama tepe yönetim de

tarsusi
tarsusi @Fetö alınıp donenler - 12 ay Önce

fetöden alınmayanlar çok var. fetö yüzünden müdürlükten alınan var. müdürlükten alınıp ballı kurumlara gönderilenler var. ne ararsan o sendika içinde var. tarım bakanlığında fetöden kaç tane müdür ihraç edildi? kaç tane sendika başkanı ihraç edildi? bunlar fetöcü olmuyormu? hepsi görevde. herkes biliyor.

Gazeteci
Gazeteci - 12 ay Önce

Kimseye aldırmayın yolunuza devam edin.. Doğru duvar yıkılmaz..

Onur Oz
Onur Oz - 12 ay Önce

Sizin gibi cesur, susmayan daha çok insanlar lazım bu ülkeye ki bir yere varabilsin bu güzel ülke

Yaşar Gümüşay
Yaşar Gümüşay - 12 ay Önce

Doğru olanı destekliyoruz haksız olanı lânetliyoryoruz . Zalimler olduğu sürece kimse iflah olmaz . Haksızlık yapanın boğazına durur.

Metin Yılmaz
Metin Yılmaz - 12 ay Önce

Kaleminize yureğinize sağlık iyiki sız ve sizin gibi bir kaç kişi kaldı hepsi satıldılar.

Halil başaran
Halil başaran - 12 ay Önce

Trollerde sizde taraflısınız.... Akp gidince troller ve korudukları gidecek. Siz yine eleştiriye devam edeceksiniz. Eleştiri iyidir siz bu yolda devam edin.

Cezmi Karaayıt
Cezmi Karaayıt - 12 ay Önce

Bu ülkede namuslular namussuzlar kadar cesur olmalıdır. 12 eylül artıntıları ülkenin tüm değer ve geleneklerini biat ederek her alanda yozlaştırdı üç kuruşluk menfaat için kendi halinden memnun köleler ile doldu ülke asla boyun etmeyin namuslu insanlar emekçi cifciler herzaman doğrunun yanındaki kaleminize sağlık

Mektup
Mektup - 12 ay Önce

Toçbirsen eski başkanı Günay Kaya'nın sendika hakkında çok ciddi iddiaları varmış. Bu iddiaları gündeme getirin. Gerçekmidir iftiramıdır bilelim.


banner251