Antalya Bölge Birliği’nde Hayvan Teslimi

Tarım Kredi Antalya Bölge Birliği'nde 30 baş simental cinsi gebe düve sahibine teslim edildi.

banner255
Antalya Bölge Birliği’nde Hayvan Teslimi
banner200

Antalya Bölge Birliği'ne bağlı Bucak Tarım Kredi Kooperatifi ortağı İsmail Yaylalı'nın talebi olan 30 baş simental cinsi gebe düvenin teslimatında Antalya Bölge Müdürü İbrahim Kamil Kabalar, Bölge Müdür Yardımcısı Sezai Yıldırım, Yönetmen Adnan Yusuf Güneyve Kooperatif Müdürü Halil Kıymaz hazır bulundu.

Teslimatta yaptığı konuşmada Bölge Müdürü İbrahim Kamil Kabalar; “Ortağımız İsmail Yaylalı'ya doğru adres olarak kooperatifimizi tercih ettiği için teşekkür ederim. Tarım Kredi Kooperatifleri olarak tarımsal üretimin her aşamasında çiftçilerimizin yanındayız. Şirketimiz Tareks Hayvancılık tarafından tedarik edilen hayvanlar Tarım Kredi farkıyla ve kalitesiyle sizlere ulaştırılmıştır. Teslim edilen et ve süt verimi yüksek 30 baş simental gebe düve, ortağımıza hayırlı ve uğurlu olsun. Kendisine bol bereketli kazançlar dilerim.” dedi.

Ortak İsmail Yaylalı da; teslim edilen hayvanların, beklentilerinin üzerinde ve özenle seçilmiş olduğunu belirterek Tarım Kredi Kooperatifleri'ne ve Tareks Hayvancılık'a teşekkür etti.

YORUM EKLE
banner151

banner251