anasayfa / Foto Haber / Ziraat Bankası batık spor kulüplerinin borçlarını ödeyecek!

Ziraat Bankası batık spor kulüplerinin borçlarını ödeyecek!

Bir milyon 100 bin çiftçi ortağı bulunan Tarım Kredi Kooperatiflerini çiftçi kuruluşu olarak görmediği için piyasa faizi ile kaynak kullandıran Ziraat Bankası, spor kulüplerinin batık borçlarını ödeyecek. Ziraat Bankası'nın spor kulüplerinin borçlarını hangi faiz oranıyla yapılandıracağı merak ediliyor.

Yorumlar

Toplam 8 Adet Yorum Yapılmış.
07 Ocak 2019, 23:20

Tarımsal kredi faizlerin affı

Çiftçi
Ziraat bankası tarımsal kredilerine çok yüksek faiz uygulandı.Faizlerin affı ile ana paranın 10 taksitle alınmasını istiyoruz.
07 Ocak 2019, 22:29

Tarım kredi kooperatifi amacı nedir ortaklarına en ucuz tarımsal girdileri uygun faiz oranlarıyla vermektir peki bu büyükler futbolla uğraşacağına ziraat bankasına bi kararname ile tarım krediye tarımsal faiz üzerinden kredi verditmiyo Devamı..Tarım kredi kooperatifi amacı nedir ortaklarına en ucuz tarımsal girdileri uygun faiz oranlarıyla vermektir peki bu büyükler futbolla uğraşacağına ziraat bankasına bi kararname ile tarım krediye tarımsal faiz üzerinden kredi verditmiyor neden tarım kredi ziraat bankasından ticari faiz oranıyla kredi kullanıyor kullandırttırılıyor yada tarım kredi normal bir kar amacı güden a şirketimide ticari kredi kullandırılıyor tarım krediden çiftçinin aldığı 1 torba yeme 1 yılda 20 tl ye yakın faiz ödüyor bunu düşünsünler.....
07 Ocak 2019, 13:49

Senol Ed
Futbol kulüpleri bol ikinci el futbolcu ithalat ettiler onlarda bir işe yaramaz borçlanma bundan oldu oysa çiftçi öyle mi üretim için para harcıyor doğal afetler ürünün para etmez ithalatla boğuşan çiftçiye çok görülen çiftçinin Devamı..Futbol kulüpleri bol ikinci el futbolcu ithalat ettiler onlarda bir işe yaramaz borçlanma bundan oldu oysa çiftçi öyle mi üretim için para harcıyor doğal afetler ürünün para etmez ithalatla boğuşan çiftçiye çok görülen çiftçinin bankası ile kulüplere var çiftçiye Yok
06 Ocak 2019, 23:10

Ziraat Bankası Yapılandırma

Mağdur Çiftçi
Hiçbir partiyi sevmiyorum ve hiçbirini savunmuyorum, ama lütfen çiftçi yapılandırması konusunda mecliste bu baskılarınızı devam ettirin. Bütün ailem ve tanıdıklarım olarak hepimiz icralık olmak üzereyiz. İznik'li çiftçiler olara Devamı..Hiçbir partiyi sevmiyorum ve hiçbirini savunmuyorum, ama lütfen çiftçi yapılandırması konusunda mecliste bu baskılarınızı devam ettirin. Bütün ailem ve tanıdıklarım olarak hepimiz icralık olmak üzereyiz. İznik'li çiftçiler olarak Ziraat Bankası kredilerimizi odeyebilecek gücümüz yok. Lütfen 2 sene ödemesiz 10 yıl vadeli yapılandırma yapın ki bizler de 1-2 senede kendimizi toparlayabilecek hâle gelelim. Mazot ve gübre fiyatlariyla başedemedik ve her sene zarar ediyoruz. Ziraat bankasi sadece sübvansiyonlu kredileri yapilandirıyor ve bu krediler zaten düşük faizli ve odemeleri daha kolay. Biz devletten faiz desteği almadan sübvansiyonsuz krediler kullandık ve esas bizlerin yapılandırma ihtiyacı var. Her çiftçi mağdur,destek bekliyoruz.
06 Ocak 2019, 20:47

Çiftçiyi uy -du-r ma

Tarım kredi ve ziraat el ele çiftçi yi yedi bitirdi bu ikisinin de tarım ile işi yok borcsuz çiftçiye işini büyütelim diyip elindeki ni alan lar adamlar tarım dan soğuttunuz
06 Ocak 2019, 18:37

Dogruyu yapiyolar

Murat
Ciftci uretici vs kimki borcü ertelensin onemli olan topcu ve popcu oyuzden topculari ve popculari korumaya alalim uretici ölsün dogru karar tebrikler
06 Ocak 2019, 18:00

FETTAH
çiftçinin bankasında mefta vaziyetdeki çiftçilerin borclarıda yapılandırılsın gırtlaga kadar borc batagındayız
06 Ocak 2019, 16:17

Çiftçi bankası çiftçiden başka herkesi dusunuyor

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com"da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.