anasayfa / Foto Haber / Tarımda bir sıçrama yapılacaksa bunu biz yaparız!

Tarımda bir sıçrama yapılacaksa bunu biz yaparız!

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, Tarım Kredi Kooperatiflerinin önemine işaret ederek, “Tarımda bir sıçrama yapılacak ise bunu yapabilecek tek kuruluş Tarım Kredi Kooperatifleridir. Bunu herkesin böyle bilmesi gerekir" dedi.

Yorumlar

Toplam 13 Adet Yorum Yapılmış.
06 Eylül 2018, 22:29

tarla ve traktörünü satıyor

Çifci borçları ödeyemedi
çiftci borçları ödeyemedi tarlasını ve traktorünü satıyor
07 Haziran 2018, 13:53

Sayın Poyraz

ÇEKİRGE
Neyin üstüne sıçrayacaksın Sayın Poyraz. Sıçrayacak yer bırakmadınız.
16 Şubat 2018, 11:21

Soldaki 4 kişi kimki
16 Şubat 2018, 10:02

Umudumuz

Genel müdürü
Tkk de biz tarnet li olup, kooperatif' lerde taşeron Hizmetli olarak ve kadrolu personel ekop sistemi haricinde aynı işi ve daha fazla sini yapan bizler neden ayrı maaş alıyoruz ben bunu çözemedim ,peki soruyorum acaba buna göz yumanlar ve h Devamı..Tkk de biz tarnet li olup, kooperatif' lerde taşeron Hizmetli olarak ve kadrolu personel ekop sistemi haricinde aynı işi ve daha fazla sini yapan bizler neden ayrı maaş alıyoruz ben bunu çözemedim ,peki soruyorum acaba buna göz yumanlar ve hakimiz olanı vermeyenler vicdani rahat bir şekilde akşamları uyuya biliyorlar mı.1940 TL maaş şaka gibi ama degilmi.sayin genel müdürümüz bence bunları hepsini biliyordur umarım bir gün bizlerde müjdeli haberi vereceğini ve bu adalatsizlige son verecegine bir çalışan olarak umutluyuz....
13 Şubat 2018, 22:23

İştirakler muamma

İlyas kutay
Sayın genel müdürüm iştirakler vahim durumda vasiretsiz şahıslar müdürlük yapıyor biran evvel el atılması lazım yazıktır günahtır imansız,dinsiz şahısların elinde çiftçinin hakkı Allah sorar.Allah yardımcınız olsun inşall Devamı..Sayın genel müdürüm iştirakler vahim durumda vasiretsiz şahıslar müdürlük yapıyor biran evvel el atılması lazım yazıktır günahtır imansız,dinsiz şahısların elinde çiftçinin hakkı Allah sorar.Allah yardımcınız olsun inşallah..
13 Şubat 2018, 22:11

Adabe

Çiftçi
Ülkenin en pahalı mazotu ttkda en pahalı ilaç sizde en acımsıda en pahalı gübre sizde siz bu tarımı sıçratırsınızda nereye konacağını allah bilir
13 Şubat 2018, 21:10

Genel müdüre

Tarnet
Sayın genel müdürüm tarım kredi kooperatiflerinde çalışan tarnet çalışanlarına yapılan bu ayrımcılık ne Zaman sona erecek...ne Zaman hakettiği değer verilecek.... Kadrolu personel ile eşdeğer işleri yapmamıza rağmen onların al Devamı..Sayın genel müdürüm tarım kredi kooperatiflerinde çalışan tarnet çalışanlarına yapılan bu ayrımcılık ne Zaman sona erecek...ne Zaman hakettiği değer verilecek.... Kadrolu personel ile eşdeğer işleri yapmamıza rağmen onların aldığı ücretin 3/1ini almaktayız...fazlasını istemiyoruz,HAK gereğini istiyoruz..çok iyi biliniyor amma...bilgilerinize..
13 Şubat 2018, 13:41

Dogru tespit

Genc osman a cevap
Aynen katiliyorum.. kiblesi belli olmayanlardan uzak durmali
13 Şubat 2018, 03:20

nakleder

arif
Göreve başladığımız günden bu yana kurumuzu ve kurumumuzun değerli personelini tanımaya çalışıyoruz. F P ( Tanıma Süresi 8 - 10 ay / Ortalama TKK Genel Müdürlük Makam Süresi: 18 - 20 ay ) Allah Yardımcımız Olsun..
13 Şubat 2018, 03:03

Ciftci

Sence
Devam edin ithal,e yakinda türkiye sicrayacak utanmazlar

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com"da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.