anasayfa / Foto Haber / Maaş ve sigorta desteğinde devlet katkısı olacak mı?

Maaş ve sigorta desteğinde devlet katkısı olacak mı?

300 koyun projesinin detaylarının açıklanması beklenirken, destek kapsamında çiftçiye verilecek olan maaş ve sigorta desteğinin kim tarafından karşılanacağı merak ediliyor.

Yorumlar

Toplam 3 Adet Yorum Yapılmış.
12 Şubat 2018, 07:52

Fare

Dağ
Doğurdu
12 Şubat 2018, 00:45

Gurbette çalışanak suç

Turan
Gurbette çalısıp sigortalı olan vatandaş neden cezalandırilıyor anlamak mümkün değil sigortasi olmayana devlet destek verirken kimseye muhtac olmama adina köyde ikamet edip gurbete çıkana senin sigortan var sen destek alamazssın demek s Devamı..Gurbette çalısıp sigortalı olan vatandaş neden cezalandırilıyor anlamak mümkün değil sigortasi olmayana devlet destek verirken kimseye muhtac olmama adina köyde ikamet edip gurbete çıkana senin sigortan var sen destek alamazssın demek saçmalık,Ozaman bizde köyde durup başkasının eline yardımınamı bakalım ilahi adalet diyorum
11 Şubat 2018, 23:11

Abartmak

Epridi
Ne kadar abarttınız. 500000 hayvan 300 e bölersek 1600 kişi yapar. Tr de 80 il var yani her ilde 20 kişi yapar. Abartılacak bir durum yaygara yapıp milleti heceslendirmeye değecek bir rakam değilki

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com"da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.