TÜDKİYEB: '260 bin üyemizle her zaman hazırız'

Türkiye Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel başkanı Nihat Çelik, 15 Temmuz günü demokrasi nöbetine bulunmak üzere birliklerin üyelerine cep mesajları gönderdiklerini belirterek, "O gün meydanlarda olarak İhaneti unutmadığımızı ve unutturmayacağımızı göstereceğiz" dedi.

TÜDKİYEB: '260 bin üyemizle her zaman hazırız'

Türkiye Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği ( TÜDKİYEB ) Genel başkanı Nihat Çelik, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda “15 Temmuzdaki hain girişimin hiçbir zaman unutulmaması temennilerimle kahraman milletimizin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik gününü kutluyor, o karanlık gecede vatanımız uğruna gözünü kırpmadan canını veren şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize sağlıklı bir hayat diliyorum” dedi.

DEMOKRASİ MÜCADELEMİZ DÜNYAYA ÖRNEK OLDU

TÜDKİYEB Genel Başkanı Çelik, mesajında şu ifadelere yer verdi. “15 Temmuz gecesinde, cennet vatanımızı yok etmek isteyen hainlere karşı başta Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız olmak üzere darbe karşıtı Ordumuz ve Emniyet güçlerimiz ile kahraman milletimizin ortaya koyduğu destan, adını şanlı tarihimize altın harflerle yazdırmış ve milli iradeyi esas alan demokrasi mücadelemiz bütün dünyaya örnek olmuştur.

Hain darbe girişimi her şeyden önce bize biz olmayı öğretmiş ve bundan sonra da hainliğin ve ihanetin bedelinin çok ağır olacağını dosta düşmana göstermiştir.

MEYDANLARDA OLACAĞIZ

Şurası çok iyi bilinmelidir ki, ülkemizi bölmeye, parçalamaya çalışan hiçbir güç bundan böyle de başarılı olamayacaktır. Çünkü her zaman bu hain güçler karşılarında yine kahraman milletimizi göreceklerdir. Devletimizin bekası, milletimizin refah ve mutluluğu için kahraman milletimizin önemli bir parçası olarak gördüğümüz 80 İl Birliğimiz, Merkez Birliğimiz ve 260 bin üyemizle son nefesimize kadar her zaman hazırız. 15 Temmuz günü demokrasi nöbetine bulunmak üzere Birliklerimizin üyelerine cep mesajları gönderdik. O gün meydanlarda olarak İhaneti unutmadığımızı ve unutturmayacağımızı göstereceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, aziz Milletimizin Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik gününü en içten duygularımla kutluyor şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum. Mekânları cennet olsun.''

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
15 Temmuz 2017, 02:43

Reklam fırsatı

İ.görentaş
Siz bir de çiftçinin yakasından düşüp de demokrasi nöbetini tutsanız o zaman daha güzel olur. Fırsattan istifade reklam yapma. Van'da sevilmiyorsun bay zorba.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Üretici Birlikleri HABERLERİ